Posłanka na wakacjach. To zdjęcie robi furorę

498

Joanna Senyszyn opublikowała w sieci zdjęcie, które wywołało ogromne poruszenie wśród internautów. Posłanka nie robi sobie jednak wakacji od polityki. Pod migawką w swoim stylu uderzyła w Prawo i Sprawiedliwość, a także w Kościół.

Posłanka na wakacjach. To zdjęcie robi furorę
Zdjęcie Joanny Senyszyn robi furorę (AKPA, Facebook)

Joanna Senyszyn już niejednokrotnie wzbudzała wiele emocji. Ta ekonomistka, nauczycielka akademicka, a zarazem działaczka polityczna i społeczna znów postanowiła dorzucić do pieca. Tym razem za pośrednictwem Facebooka.

Opublikowała tam migawkę, na której... trudno ją rozpoznać. Praktycznie całe ciało Senyszyn pokryte jest błotem. W opisie posłanka nawiązała do tego nietypowego ujęcia.

Lepiej się taplać w prawdziwym błocie niż w pisowskim i kościelnym. Popieracie? - napisała.

Jej post wywołał ogromne poruszenie. W ciągu 12 godzin uzyskał prawie 3 tys. reakcji. Pojawiło się też mnóstwo komentarzy.

"Pani profesor, pięknie pani w tej stylizacji", "Pani Joanno, uwielbiam panią", "Cudowna osoba!!! Ale się uśmiałam", "A już się zastanawiałam, gdzie taki posąg błotnej Syrenki", "A co tam, w swoim błotku można się taplać do woli", "Uwielbiam pani poczucie humoru. W sedno, jak zawsze" - czytamy pod zdjęciem.

Kim jest Joanna Senyszyn?

Joanna Senyszyn to profesor nauk ekonomicznych i profesor zwyczajny Uniwersytetu Gdańskiego. W latach 1996-2002 pełniła funkcję dziekana Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, a od 1994 do 1995 roku była rektorem Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni.

Senyszyn to również posłanka na Sejm IV, V, VI i IX kadencji (2001-2009, od 2019), a także deputowana do Parlamentu Europejskiego VII kadencji (2009–2014). W latach 2005-2008 i 2011-2016 była wiceprzewodniczącą Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

W grudniu 2021 Senyszyn odeszła z klubu parlamentarnego Lewicy, współtworząc koło Polskiej Partii Socjalistycznej. Opuściła też Nową Lewicę. Następnie została wiceprzewodniczącą Rady Naczelnej PPS, a w 2022 współtworzyła Stowarzyszenie Lewicy Demokratycznej.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: “Tchórzostwo”. Te słowa zabolą ministra od Ziobry
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić