Posłanka usłyszała to w pociągu. Bardzo przygnębiające słowa

404

Posłanka Klaudia Jachira podzieliła się ze swoimi obserwatorami fragmentem swojej rozmowy. Przeprowadziła ją w pociągu z konduktorem. Padły wstrząsające słowa. "Do czego jeszcze ta okrutna władza doprowadzi?!" - pyta kobieta.

Posłanka usłyszała to w pociągu. Bardzo przygnębiające słowa
Posłanka usłyszała to w pociągu. Ludzie się boją (Instagram, Klaudia Jachira)

Klaudia Jachira to posłanka, która w sejmie zasiada od 2019 roku. Uzyskała mandat poselski z listy Koalicji Obywatelskiej. Przemawia nie tylko z mównicy sejmowej, ale również w sieci. Jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, zwłaszcza Instagrama.

Na profil Jachiry właśnie trafiło zdjęcie zrobione w pociągu. Widnieje na nim posłanka wpatrzona w okno. Melancholijny nastrój dopełnia fragment rozmowy, który zdecydowała się opublikować. Podczas podróży zamieniła kilka słów z konduktorem.

Mężczyzna przyznał, że boi się nadchodzącej zimy. Jachira miała zapytać czy chodzi o problemy z prądem i ogrzewaniem. Nie spodziewała się tego, co odpowiedział. "Do czego jeszcze ta okrutna władza doprowadzi?!" - zapytała poruszona przygnębiającymi słowami konduktora. Oto fragment ich rozmowy:

Boję się nadchodzącej zimy.
Zimna, braku ogrzewania, dalszej inflacji?
To przyczyny, a skutkiem będzie u nas wzrost samobójców rzucających się pod pociąg. Już teraz jest więcej wypadków, a w zimie będzie gorzej, pracuje ponad 20 lat, wiem co mówię.

Internauci nie pozostawili wpisu bez komentarza. Niektórzy stwierdzili, że ludzie powinni wyjść na ulice i strajkować przeciwko Prawu i Sprawiedliwości oraz Jarosławowi Kaczyńskiemu. "Właśnie tego by nie było, gdyby miliony obywateli przeciwko szaleńcowi Kaczyńskiemu wyszli na ulicę, (...) wsadzić go do więzienia, rozliczyć. (...) Innej opcji nie ma" - czytamy w komentarzach.

"Myślałem, że wy (PO) też jesteście za sankcjami, które są przecież głównym powodem obecnej sytuacji" - napisał inny internauta. W dyskusję z nim wdała się kolejna osoba: "Głównym powodem obecnej sytuacji jest złodziejstwo PiS i Solidarnej Rosji, to jest, niby Polski, oraz łamanie polskiego prawa przez Ziobrę i jego bandę, oraz brak umiejętności zarządzania państwem przez mafię Kaczyńskiego" - podsumował mężczyzna.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Zobacz także: Przerobiła tekst "Roty". Użyła jego nazwiska. Reakcja
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić