aktualizacja 

Poszła na spotkanie z chłopakiem i zaginęła. Policja szuka 17-letniej Karoliny

31

Trwają poszukiwania Karoliny Galińskiej z Bytomia. 17-latka wyszła z domu 8 grudnia, miała spotkać się z chłopakiem. Od tamtego czasu nie wróciła do domu.

Poszła na spotkanie z chłopakiem i zaginęła. Policja szuka 17-letniej Karoliny
Policja i rodzina szuka zaginionej 17-letniej Karoliny Galińskiej (Facebook)

Zaginęła Karolina Galińska z Bytomia. 17-latka wyszła z domu we wtorek 8 grudnia około godz. 7:30, miała spotkać się z chłopakiem. 9 grudnia po południu zadzwoniła do rodziców i powiedziała, że wróci około godz. 21.00. Niestety od tamtej pory nie wróciła do domu i nie ma z nią kontaktu. Zaginięcie zgłoszono na policję.

To już 11 dzień, jak nie ma z nią kontaktu - mówi zrozpaczona matka poszukiwanej 17-latki w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim".

Na profilu Śladem Zaginionych, gdzie wolontariusze pomagają rodzinom odnaleźć ich bliskich, podano, że dziewczyna od dnia zaginięcia przebywała prawdopodobnie w towarzystwie Romów.

Rodzina Romska opuściła mieszkanie z wtorku na środę mieszkali wówczas w Rudzie Śląskiej. Osoby z którymi przebywa zaginiona prowadzą wędrowny tryb życia. Z informacji które uzyskaliśmy wiemy, że rodzina chłopaka z którym spotykała Karolina, ostatni raz była widziana w Rudzie Śląskiej jednak nie było z nimi Karoliny - czytamy na profilu Śladem Zaginionych.

Mama Karoliny wielokrotnie próbowała dzwonić na telefon córki, ale nikt nie odbierał. Wiadomo także, że 17-latka była przez chwilę zalogowana na Facebooku, jednak nawet wtedy nie skontaktowała się z rodziną.

Policja potwierdza, że wciąż trwają poszukiwania młodej dziewczyny z Bytomia.

Na tym etapie postępowania nie wykluczamy żadnego wątku. Policja nie podaje żadnych szczegółów, by nie utrudniać akcji poszukiwawczej - mówi asp. sztab. Rafał Wojszczyk oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Rysopis zaginionej 17-latki

Rysopis zaginionej Karoliny Galińskiej: włosy: blond długie, oczy: niebieskie, wzrost: około 165cm, budowa ciała: szczupła.

Nastolatka w dniu zaginięcia była ubrana w czarną kurtkę z kapturem, czarne leginsy oraz czarne buty trapery.

Jeżeli ktokolwiek posiada informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszony jest o kontakt pod numerem alarmowym 112 lub z Komendą Miejską Policji w Rudzie Śląskiej ul. Hallera 9 tel. 32 244 92 00.

Zobacz także: Zaginęła prawie 30 lat temu. Nadal nie wiadomo, czy żyje
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić