aktualizacja 

Poszli do jasnowidza. W jego wizjach wciąż powracało to jedno miejsce

44

Hans Christian Wolters, niemiecki prokurator prowadzący dochodzenie w sprawie Madeleine McCann, rozmawiał z jasnowidzem Michaelem Schneiderem. Uzyskane od niego informacje przekazał także swoim portugalskim kolegom.

Poszli do jasnowidza. W jego wizjach wciąż powracało to jedno miejsce
Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku. (Getty Images)

Niemiecki jasnowidz Michael Schneider jest znany z zaangażowania w głośne sprawy kryminalne. Od 2006 roku wspiera policję przy rozwiązywaniu najtrudniejszych i najpilniejszych przypadków. Jak twierdzi, przez te lata udało mu się rozwiązać dziesiątki spraw, z czego aż 25 dotyczyło osób zaginionych.

Jasnowidz pomagał przy sprawie Madeleine McCann

W rozmowie z "Daily Star" jasnowidz wyznał, że pomagał także przy sprawie Madeleine McCann. Z medium miał skontaktować się Hans Christian Wolters, niemiecki prokurator prowadzący dochodzenie w sprawie Madeleine.

Do korzystania z wiedzy jasnowidza Wolters miał się przyznać w mailu, o czym pisały nawet niemieckie gazety. Schneider potwierdził to w Daily Star, dodając, że w ciągu ostatnich kilku lat miało miejsce "wiele rozmów telefonicznych" z policją.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Król Ali Baba z Radzymina. Ludzie jadą do niego przez pół Polski

Jasnowidz nie zdradza szczegółów tych rozmów. Twierdzi, że powiedział niemieckiej policji, gdzie według niego przebywa Madeleine. Te informacje zostały przekazane odpowiednim stronom w Portugalii.

Władze niemieckie przekazały moje informacje Portugalczykom, ale o ile mi wiadomo, nawet po dwóch latach nie otrzymały żadnej informacji zwrotnej - powiedział jasnowidz.

Schneider "namierzył" Madeleine w Odiaxere w Portugalii, blisko miejsca jej zaginięcia. Powiedział, że oczywiście może się mylić, ale to miejsce powraca w jego wizjach.

To nie pierwszy raz, kiedy Odiaxere zostało wymienione jako możliwe miejsce, w którym może przebywać Madeleine. Dwa miesiące po zniknięciu dziewczynki w prasie opublikowano anonimowy list, z którego wynikało, że Madeleine była właśnie w Odiaxere. Policja sprawdziła wówczas ten trop, ale nie udało się odnaleźć żadnych śladów.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić