Próbowała dzwonić pod numer alarmowy, zanim runęła z klifu

9

Danyell była młodą mamą, miała plany i marzenia, lubiła się śmiać. Ciało 32-letniej kobiety znaleziono 8 maja 2022 roku w pobliżu latarni morskiej South Foreland w zatoce Saint Margaret's Bay w Dover. Kobieta miała popełnić samobójstwo, skacząc z klifu. Rodzina ma jednak wątpliwości.

Próbowała dzwonić pod numer alarmowy, zanim runęła z klifu
Tragiczna śmierć 32-latki (Facebook)

Kilka lat temu Danyell Sinckler w rozmowie z ''The Sun'' wyznała, że wydała 7 tys. funtów na operacje plastyczne, ponieważ nie potrafiła zaakceptować swojego wyglądu. Kobieta przyznała, że zmaga się z dysmorfobią — zaburzeniem psychicznym, którego cechę charakterystyczną stanowi ciągłe przekonanie o nieestetycznym wyglądzie lub budowie ciała.

Kobieta uważała, że to Instagram przyczynił się do jej problemów i przekonywała, że z tego powodu będzie chronić swoją córkę przed mediami społecznościowymi tak długo, jak tylko się da.

Danyell pracowała jako asystentka nauczyciela, była też kosmetyczką i prowadziła własną firmę. Chociaż została samotną mamą, zależało jej na tym, by zdobyć wykształcenie. Dążyła do tego, by zrealizować swoje marzenia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Złota zasada korzystania ze smartfonów. "Początki będą trudne"

8 maja 2022 roku ciało Danyell znaleziono w pobliżu latarni morskiej South Foreland w zatoce Saint Margaret's Bay w Dover.

Tuż przed śmiercią dzwoniła pod numer alarmowy

W dniu swojej śmierci 32-latka pokłóciła się z chłopakiem, po czym wysłała SMS-y do przyjaciół i członków rodziny, że planuje zakończyć swoje życie. ''Myślę o zakończeniu tego wszystkiego'' — napisała matce.

Gdzie jesteś? Będę za 20 minut — odpisała pani Eaton.

''Będziesz za późno'' — odparła Danyell. Następnego dnia znaleziono ją martwą.

Jak się okazało, 32-latka tuż przed śmiercią trzy razy zadzwoniła pod numer 999 i dwukrotnie próbowała się połączyć z numerem 112, jednak żadne z połączeń nie zostało zrealizowane. Być może ze względu na brak sygnału na szczycie klifu, a może dlatego, że 32-latka rozłączyła się, zanim ktoś zdążył podnieść słuchawkę.

Ciało Danyell znaleziono na plaży rankiem następnego dnia. W czwartek Katrina Hepburn – główny koroner południowo-wschodniego Kentu zdecydowała o przedłużeniu okresu dochodzenia. Powód? Rodzina zmarłej ma wątpliwości co do tego, czy Danyell popełniła samobójstwo.

Zastrzeżenia pojawiły się, gdy bliscy kobiety przeczytali wiadomości z telefonu Danyell, gdy urządzenie zostało im zwrócone przez policję. Bliscy obawiają się, że to chłopak 32-latki, z którym pokłóciła się feralnego wieczoru, mógł mieć związek z jej śmiercią.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić