aktualizacja 

Potworna śmierć. 55-latka została stratowana przez kilkadziesiąt krów

60

Dramat 55-latki rozegrał się w Billingshurst w południowo-wschodniej Anglii. Właśnie wybrała się na spacer z psem, kiedy zobaczyła stado krów. Niestety, zwierzęta nic sobie nie robiły z jej obecności – została stratowana na śmierć. Cały kraj jest w szoku.

Potworna śmierć. 55-latka została stratowana przez kilkadziesiąt krów
55-latka zginęła w straszny sposób. Stratowało ją stado krów (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images)

Mirror podaje, że zmarła 55-latka pracowała w sklepie. Cieszyła się dobrą opinią wśród przedstawicieli lokalnej społeczności, którzy opisywali ją jako łagodną i kochającą zwierzęta wegetariankę.

Była czarująca. Kochała zwierzęta i swojego psa. Była bardzo łagodna – opisywał zmarłą jej dobry znajomy (Mirror).

Nie żyje 55-latka. Zginęła stratowana przez krowy

55-latka została znaleziona z poważnymi obrażeniami i pokryta krwią. Jeszcze przed przyjazdem ratowników medycznych wykonano jej godzinną resuscytację krążeniowo-oddechową. Mimo tych wysiłków ofiara zmarła jeszcze przed przewiezieniem do szpitala.

Kiedy tam dotarłem, moi sąsiedzi próbowali przeprowadzić jej resuscytację krążeniowo-oddechową. Widziałem policję, karetki pogotowia i pogotowie lotnicze – potem pojawiła się jej siostra i zobaczyła, jak leży na polu – opisywał znajomy zmarłej (Mirror).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Jest wielka i to ocaliło jej życie

To nie był pierwszy taki incydent, gdy krowy spowodowały obrażenia u innego człowieka. Pod koniec maja zwierzęta zaatakowały przechodnia, który doznał poważnych obrażeń, a konieczne okazało się wezwanie na miejsce pogotowia lotniczego. W stadzie są samice i cielęta – właśnie w obronie dorosłe osobniki atakują ludzi.

Jak podaje Mirror, krowy mogły zostać sprowokowane do ataku przez widok psa, którego wyprowadzała 55-latka. Zwierzęta te często mylą czworonogi z wilkami, co budzi w nich poczucie zagrożenia i chęć ochrony cieląt za wszelką cenę.

W celu wyjaśnienia okoliczności śmierci 55-latki zostało wszczęte śledztwo. Policja apeluje do osób, które były świadkami ataku i mogłyby wnieść do sprawy bezcenne informacje.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić