Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Powiesili kartkę ze zdjęciem Niedzielskiego. Szuka ich policja

49
Podziel się:

W centrum Katowic dwaj mężczyźni rozwiesili kartkę z portretem ministra zdrowia Adama Niedzielskiego oraz napisem: "poszukiwany żywy lub martwy". Teraz są poszukiwani przez policję za stosowanie bezprawnych gróźb. Funkcjonariusze udostępnili wizerunek podejrzanych

Powiesili kartkę ze zdjęciem Niedzielskiego. Szuka ich policja
Policja szuka tych mężczyzn. (Policja)

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach prowadzą czynności w sprawie stosowania groźby bezprawnej wobec ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, z powodu jego przynależności politycznej, poprzez umieszczenie na jednym ze słupów trakcyjno-oświetleniowych kartki z jego portretem z napisem o treści: "poszukiwany żywy lub martwy", tj. o czyn z art. 119 § 1 k.k.

Do zdarzenia doszło 19 lutego 2022 r. o godz. 00.54 przy ulicy Rynek w Katowicach. Wizerunek podejrzewanych mężczyzn zarejestrował kamery monitoringu

Policja prosi o pomoc w zatrzymaniu podejrzanych

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyzn lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z wydziału kryminalnego katowickiej komendy pod nr telefonu 47 85 125 50, 47 85 120 00, 47 85 123 04 lub pod adresem e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl

Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(49)
ASIA
3 tyg. temu
A za co???, przecież to jest zwykły wybryk, nie rozumiem jakie przestępstwa popełnili Ci mężczyźni, że opublikowano ich wizerunki??? A dlaczego nie publikowane sa zdjęcia Bandytów Ukraińskich, którzy mordują, napadają, gwałcą naszych Polaków na naszych Polskich ziemiach. Już tysiace siedzi ich w Polskich więzieniach za: gwałty, napady, morderstwa, przemyt nielegalnych Uchodźców do POLSKI, wypadki drogowe pod wpływem alkoholu???
Icek
3 miesiące temu
Covid Srovit...Bida i nędza juz na nic nie starczy..ale...Mati, Vincent, Zero, Długopis, Szujowiński, krasnolud Gimli (bez konta w banku) i inni....Dziękuję WAM!!!! Za zycie na pełnym hardkorze i petardzie!!!! Czas do piachu....emerytury juz nie będzie żadnej...miałeś chamie złoty róg:)))
J.....
3 miesiące temu
Jakie "groźby karalne"?????? Chłopaki sobie zażartowali -a czas pokaże,czy nie mieli racji!-czy nie szkoda pieniędzy PODATNIKÓW???
NNN
3 miesiące temu
Sam bym go chętnie zlikwidował za kagańce! PS. Możecie przyjść po mnie, nie muszę iść do pracy.
Jadzia
3 miesiące temu
No i prawidłowo, stawiam na opcje 2 po co komu ten pasożyt żeby jeszcze naród go utrzymaywał w izolacji? Skończyć sprawę i odesłać do izraela on nie jest Polakiem, przy okazji sprawdzić pochodzenie reszty
jabolowskie
3 miesiące temu
dla kogo pracuje Niedzielski? Nawet z najwiekszą tolerancją kogokolwiek nie mogę napisać, że dla mnie, dla nas, dla Polski. To taka sama parodia jak w Rosji, że robi się to, czego nie należy robić. Czyli trzeba odwrotnie niż ruskie trole: maseczki, nie szczepienia.
Jekyll&Hyde
3 miesiące temu
Po pierwsze wszyscy wiedzą gdzie jest pan N , po drugie to nawiązuję do plakatów z westernów (poszukiwany żywy lub martwy) lecz nie można zajrzeć komuś w myśli i sprawdzić czy to prawda czy nie.
Do delegaliza...
3 miesiące temu
Czy to prawda, że Ordo Iuris jest finansowana również przez Rosję,????/reportaż z 30.03br./
lol
3 miesiące temu
Nie zrobili nic zlego Niedzielski to zbrodniarz i przestepca . Trzeba go jak najszybciej osadzic i skazac . Dozywocie to minimum .
to ja
3 miesiące temu
Na pohybel Niedzielskiemu
Heniek
3 miesiące temu
a nie uciekał nikt ostatnio z zakładu zamknietego dla obłąkanych?
PodeJArzany
3 miesiące temu
Ten pierwszy to ja, ten drugi to też ja, a najśmieszniejsze jest to, że ten trzeci to również ja.
Julek
3 miesiące temu
Kto sieje wiatr ten zbiera burzę.
opinia
3 miesiące temu
Teraz milicja nie przypomina policji.Dawniej to mieliśmy policję.To były czasy..
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić