aktualizacja 

Powitanie wzbudza drwiny. Wyrwało mu się to przy Putinie

Internauci zwracają uwagę na sposób, w jaki Aleksander Łukaszenko przywitał się z Władimirem Putinem podczas piątkowego spotkania w Rosji. Niektórzy zauważają, że prezydent Białorusi "po raz pierwszy był tak szczery". Uniżoność białoruskiego dyktatora wobec jego rosyjskiego odpowiednika aż kuje w oczy.

Powitanie wzbudza drwiny. Wyrwało mu się to przy Putinie
Internauci komentują przywitanie Władimira Putina i Aleksandra Łukaszenki (Twitter)

W piątek 17 stycznia w podmoskiewskiej rezydencji Nowo-Ogariowo Władimir Putin spotkał się z Aleksandrem Łukaszenką. Głowy obu państw omówiły kwestie gospodarcze, polityczne i wojskowe. Poruszony został także temat rozwoju rosyjsko-białoruskiego partnerstwa.

Tak się przywitali. "Szczerość Łukaszenki"

Uwagę mediów, nawet bardziej niż treść rozmowy, zwróciło przywitanie się obu panów. Władimir Putin przyjął gościa słowami: "Drogi Aleksandrze. Dziękuję, że zgodziłeś się przyjść".

Jakbym mógł się nie zgodzić? - odpowiedział z uśmiechem Łukaszenka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Putin będzie markował ten atak. Ma swój ukryty cel

- Cóż, wszyscy jesteśmy zapracowanymi ludźmi, mamy wystarczająco dużo pracy w domu - odpowiedział Władimir Putin. Ten fragment rozmowy niesie się po sieci. Internauci śmieją się, że Łukaszenka po raz pierwszy był tak szczery. Zwracają uwagę na uzależnienie białoruskiego reżimu od Rosji. Łukaszenka rzeczywiście nie mógłby odrzucić zaproszenia Putina.

Szczerość Łukaszenki - napisał pod opublikowanym na Twitterze wideo autor popularnego na YouTube kanału "WarNewsPL".
Trwa ładowanie wpisu:twitter

W dalszej części spotkania prezydent Rosji oświadczył, że oglądał ostatnią konferencję prasową Łukaszenki. Na tę wieść przywódca Białorusi wydawał się nieco zaniepokojony. Od razu zapytał, czy zdenerwował Putina swoją wypowiedzią. Uspokoił się, dopiero gdy prezydent Federacji Rosyjskiej zapewnił, że podziela "stanowiska i podejście" swojego białoruskiego kolegi.

Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić