Pozwoliła nieznajomemu pogłaskać psa. Dostała "przerażającą" wiadomość

169

Angielka spacerowała z psem, gdy podszedł do niej mężczyzna i spytał, czy może pogłaskać zwierzę. Jak się później okazało, nieznajomy zapamiętał numer, który czworonóg miał wybity na zawieszce przy obroży.

Pozwoliła nieznajomemu pogłaskać psa. Dostała "przerażającą" wiadomość
Numer telefonu mężczyzna znalazł na obroży jej psa. (Getty Images)

Niedługo później kobieta dostała niepokojącą wiadomość. Nieznajomy zawiadomił ją, skąd ma numer, a następnie zaproponował spotkanie. Gdy nie dostał odpowiedzi, jego ton drastycznie się zmienił.

Po co w ogóle pokazujesz numer, skoro nie chcesz, żeby ludzie do ciebie pisali? Co to ma, k***a, być? Jaka flirciara - napisał w następnej wiadomości.

Mężczyzna prawdopodobnie nie zdawał sobie sprawy, że numer telefonu przy obroży był tam umieszczony na wypadek, gdyby pies się zgubił.

Pod historią kobiety umieszczoną w serwisie Reddit pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci zwracali uwagę na to, że mężczyzna mógł równie dobrze zapamiętać adres ofiary i nachodzić ją w domu.

Jeśli czujesz złe wibracje albo jeśli ktoś patrzy na obrożę twojego psa zbyt długo, powinnaś odejść - poradził inny komentujący.
To samo zdarzyło mi się w Austin, to było straszne - dodała internautka.
Zobacz także: Pies podczas upałów. Sposoby i pomysłowe gadżety na pomoc zwierzęciu
Autor: BJ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić