o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Praca i nauka zdalna będą przyjemniejsze. Microsoft Teams szykuje udogodnienia

1
Podziel się

W pracy i nauce zdalnej wiele osób wykorzystuje program Microsoft Teams. Pozwala on na przeprowadzanie konferencji czy zajęć lekcyjnych. W związku z rosnącą popularnością aplikacji, jej twórcy decydują się na wprowadzanie nowych udogodnień. Co wkrótce się zmieni?

Praca i nauka zdalna będą przyjemniejsze. Microsoft Teams szykuje udogodnienia
Microsoft Teams zyska nową opcję (Materiały prasowe)
bDJsvKGJ

Jak sygnalizuje serwis dobreprogramy.pl, Microsoft Teams niebawem zyska szereg nowości. Jedna z nich to oparte na sztucznej inteligencji wyciszanie niechcianych odgłosów z otoczenia rozmówców.

To bez wątpienia kapitalna wiadomość. Bardzo często zdarza się bowiem tak, że w tle osób prowadzących konferencje czy zajęcia słychać jakieś wrzaski czy inne niepotrzebne odgłosy. To przeszkadza w skupieniu się, a także niejednokrotnie utrudnia zrozumienie drugiej osoby.

bDJsvKGL

Póki co nie znamy zbyt wielu szczegółów dotyczących tego rozwiązania. Wiadomo tylko tyle, że wyciszenie będzie analizować dźwięki z otoczenia z wykorzystaniem sieci neuronowych. Użytkownik będzie miał możliwość ustawiania czułości tego rozwiązania.

Microsoft Teams. Kiedy nowa opcja?

Możliwość wyciszania hałasu ma być dostępna dla pierwszych użytkowników Microsoft Teams w listopadzie bieżącego roku. Niewykluczone zatem, że pojawi się już za niecałe dwa tygodnie.

bDJsvKGR
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDJsvKHm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
😁😁😁😁😁😁�...
4 miesiące temu
😁😁😁😁😁😁😁
Najnowsze komentarze (1)
😁😁😁😁😁😁�...
4 miesiące temu
😁😁😁😁😁😁😁
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić