Chłopiec wpadł pod kombajn. To niewiarygodne, co stało się potem

21

W Chinach kamera monitoringu nagrała cudowne uniknięcie śmierci przez pewnego chłopca. Nieletni został przejechany na ulicy przez kombajn zbożowy, lecz wyszedł z tego bez szwanku.

Chłopiec wpadł pod kombajn. To niewiarygodne, co stało się potem
Chłopiec cudem przeżył (Twitter)

Do zdarzenia doszło w Bozhou leżącym w chińskiej prowincji Anhui. Chłopiec pomagał swojemu ojcu suszyć zboże na poboczu ulicy. W pewnym momencie kilkulatek postanowił udać się do matki, która znajdowała się po drugiej stronie jezdni. Niestety przed wejściem na nią zapomniał rozejrzeć się na boki, co niemalże kosztowało go życie.

Chłopiec, wbiegając na ulicę, nie zauważył nadjeżdżającego kombajnu zbożowego. Dziecko pojawiło się na drodze tak niespodziewanie i nagle, że kierujący maszyną nawet nie zdążył zahamować. W konsekwencji kilkulatek wpadł wprost pod rozpędzony pojazd. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na nagraniu widać, jak dziecko wpada pod wysokie podwozie kombajnu. Rodzice, którzy byli tego świadkami zaczęli głośno krzyczeć. Jakimś cudem maszyna nie trafiła jednak ostrymi zębami w głowę chłopca. Ten zdążył upaść, dzięki czemu uniknął kontaktu z pojazdem. Na szczęście poszkodowany wyszedł z wypadku tylko z drobnymi zadrapaniami.

Głośne potrącenie dziecka w Chinach miało również miejsce w 2016 roku. W niewiarygodnym wypadku w Zhaotong City w 2016 roku małe dziecko w wyniku zderzenia dwóch aut wypadło przez okno jednego z nich. Jakimś cudem również nic mu się wtedy nie stało.

Zobacz także: Zwołali kongres, nie mieli masek. Posłanka tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić