Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|

Prawdziwy psi bohater! Nikt nie spodziewał się tego, co zrobi

26
Podziel się:

Otis to duży pies, który na pierwszy rzut oka może budzić grozę. Gdy podbiegł do sześciu małych króliczków, wszyscy myśleli, że będzie po maleństwach. Otis zaskoczył wszystkich swoją reakcją. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Prawdziwy psi bohater! Nikt nie spodziewał się tego, co zrobi
Otis objął króliczki łapami i zaczął je lizać. (Twitter.com)

Jenna zabrała 6-letniego Otisa na spacer taki sam, jak codziennie. W pewnym momencie pies dał swojej właścicielce znaki wskazujące na to, że coś znalazł. Jenna postanowiła nagrać zdarzenie.

Okazało się, że Otis znalazł gniazdo małych króliczków. Duży pies rasy golden retriever mógłby jednym machnięciem łapy zrobić krzywdę maleństwom. Jednak reakcja Otisa była zaskakująca.

Pies zabrał maleństwa z miejsca, w którym się znajdowały. Były tam narażone na ataki drapieżników, a takich wokół nie brakuje. Z racji, że nie było w pobliżu ich matki, króliczki nie miałyby jak się obronić. Na szczęście znalazł się Otis!

Pies zabrał króliki jeden po drugim przenosząc je w bezpieczniejsze miejsce. Ogrzał je między swoimi łapami, a później zaczął je lizać, by się uspokoiły.

Jenna powiedziała dla Daily Mail, że mieszka na farmie i dzikie króliki często mnożą się na terenie ich posesji. Matki często nie wracają lub giną, zanim zdążą odchować młode.

Sytuacja powtórzyła się drugiego dnia. Pies znalazł dwa kolejne króliki porzucone w różnych miejscach na podwórku. Pies zabrał je, położył w jednym miejscu i ogrzał swoim ciepłem.

Zobacz także: Pies na desce na śniegu. Zabawne nagranie z USA
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(26)
Czy przeżyły?
rok temu
Ico było dalej, nakarmił je?
qaz
rok temu
ten pies jest bardziej ludzki od wielu ludzi
...
rok temu
a potem wróci zajęczyca i dostanie zawału, bo nie znajdzie swoich dzieci. Albo znajdzie i odrzuci bo śmierdzą obcym. Pies i jego pani nie zasługują na pochwałę
...
rok temu
a potem wróciła zajęczyca i dostała zawału, bo nie znalazła swoich dzieci. Albo znalazła i odrzuciła, bo śmierdziały obcym
LARO
rok temu
Groźny pies? Więc mój Staffbull to chyba jest z rasy tych mniej agredywnych
obserwator
rok temu
Matka nie tknie zająca pachnącego psem. Nierozsądny właściciel psa, nie bacząc na ryzyko pokaleczenia zajęcy spokojnie nagrał filmik szukając sensacji jaka by ona nie była na końcówce - przegrały zające, wygrał człowiek.
BBB
rok temu
Poczeka aż podrosną a potem ... :)
Taki tam
rok temu
Super. Matka poczuje obcy zapach na tych małych i je zostawi. Nie wolno dotykać dzikich zwierząt szczególnie takich małych, to dla nich koniec.
kkkkkkkkkkkkk...
rok temu
bardzo mądre psy
Olo
rok temu
Nie porzucone. Matka przychodzi w nocy. Raczej pozbawil je szansy.
Wojciech
rok temu
Nie ma w tym niczego zaskakującego. Każdy normalny pies się tak zachowa a Golden w szczególności. To bardzo opiekuńcze i mądre psy.
lekwet
rok temu
takie lizanie to wstepne nadtrawienie pokarmu ,pies musi tak robić bo jest już stary i gorzej trawi
Natalia
rok temu
Jaka grozę...?
Gosc2
rok temu
Och jaki opiekunczy instynkt ma ten piesek. 0
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić