o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Dagmara Smykla
|

Prawie 8 mln wyświetleń. Nauczyciel myślał, że uczniowie z niego kpią

28
Podziel się

Nauczyciel nie krył rozczarowania i smutku, kiedy jego uczniowie zalogowali się na lekcji online z wyłączonymi kamerami. Żartem próbował przywołać ich do porządku. Wtedy na hasło jednej z uczennic wszyscy włączyli kamery. Urocze nagranie widziało już prawie 8 mln ludzi.

Prawie 8 mln wyświetleń. Nauczyciel myślał, że uczniowie z niego kpią
Nauczyciel myślał, że uczniowie go wystawili (TikTok)
bDKbQsRh

Uczniowie w różny sposób podchodzą do nauki online. Jedni z niepokojem myślą o swoim wykształceniu i tęsknią za kolegami, inni z zadowoleniem oddają się lenistwu.

Jednak chyba nie ma na świecie nauczyciela, który cieszyłby się z lekcji online. To bardzo trudna sytuacja, wielu robi jednak wszystko, żeby przekazać uczniom jak najwięcej, nie tracąc przy tym energii i uśmiechu na twarzy. Do takich nauczycieli należy dr Brown, któremu uczniowie postanowili zrobić niespodziankę.

bDKbQsRj
Zaskoczyliśmy najsłodszego nauczyciela na świecie ostatniego dnia zajęć [przed feriami] - wyjaśniła na TikToku autorka nagrania.

Urocze nagranie widziało już 7,7 mln użytkowników TikToka

Dr Brown był przekonany, że uczniowie sobie z niego zakpili. Klasa miała wyłączone kamery na lekcji prowadzonej przez Zooma. Nauczyciel był wyraźnie zasmucony, ale żartobliwie próbował przywołać uczniów do porządku.

Czy to taka nowa moda? Słyszałem o takich zajęciach, na którym nikt, łącznie z prowadzącym, nie włącza kamery - zaśmiał się dr Brown z niedowierzaniem.
bDKbQsRp

"Dobra, zaczynamy. Poważnie, czy to moja wina, że wyłączyliście kamery?" - zapytał nauczyciel. Wtedy jedna z uczennic poinformowała go, że klasa "chciała coś zrobić". Na jej sygnał wszyscy w jednym momencie włączyli kamery. Zaskoczony dr Brown zobaczył uśmiechniętych uczniów trzymających kartki z życzeniami i podziękowaniami.

Dziękujemy za wspaniały semestr. Kochamy pana! - można było przeczytać na kartkach trzymanych przez uczniów.
bDKbQsRq

Zaskoczony, ale uradowany dr Brown momentalnie się wzruszył. Musiał zdjąć okulary i na chwilę ukrył twarz w dłoniach. Po wytarciu łez łamiącym się głosem podziękował wszystkim za niespodziankę. Urocze nagranie doprowadziło wielu internautów do łez.

Troszczcie się o dra Browna za wszelką cenę - podkreślają wzruszeni komentujący.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDKbQsRK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(28)
PANIE.OVH
3 tyg. temu
Dzisiaj Walentynki. Czy jest w tym kraju choć jedna osoba, która kocha Jarosława? Choć jedna !
Beata
3 tyg. temu
To jest dowód,że uczniowie umieją docenić dobrych nauczycieli
młody
3 tyg. temu
Super uczniowie, super klasa, szacun ! Super belferek, skoro go tak docenili :)
bDKbQsRL
Nikija
3 tyg. temu
Tu nie chodzi o to, że w Polsce nie ma takich nauczycieli, chodzi o to, że w Polsce nikt nie jest za naukę wdzięczny, nauczycieli wszyscy szczerze nienawidzą, a uczniom przecież wszystko po prostu się należy.
G. M.
3 tyg. temu
Normalne komentarze są z marszu usuwane. Ale reklamy stron por o, stron z sex randkami to żaden problem dla moderatora. Czyżby o2.pl to jakaś strona dla streczycieli?? Żałosne się to robi.
Najnowsze komentarze (28)
Lucyfer
2 tyg. temu
kochamy i czekamy
mojnick
2 tyg. temu
szok i niedowierzanie
Urocze
3 tyg. temu
Taki nauczyciel i taka klasa to już rzadkość. Fajna komitywa
dred- sędzia
3 tyg. temu
przypomnijcie sobie tuska, budke, kopacz, komarowskiego tych dzwonów nikt nie przebije
Pap
3 tyg. temu
Moja klasa zrobiła mi to samo tydzień temu. Drugi raz przez nich płakałam w tym roku. Pierwszy gdy byłam z domu z covidem a Oni przyszli pod okno i zaśpiewali sto lat. 5 klasa podstawówki. Mam najcudowniejszy zawód świata :)
Pap
3 tyg. temu
Moja klasa zrobiła mi to samo tydzień temu. Drugi raz przez nich płakałam w tym roku. Pierwszy gdy byłam z domu z covidem a Oni przyszli pod okno i zaśpiewali sto lat. 5 klasa podstawówki. Mam najcudowniejszy zawód świata :)
qwerty
3 tyg. temu
Aaaaaale niespodzianka
senior
3 tyg. temu
Właśnie takich nauczycieli nam brakuję. Nie jestem zwolennikiem strajkujących i muczących krów w naszych szkołach
bDKbQsRD
Krystyna Pawł...
3 tyg. temu
Tak, to ja ! Zrobię dla niego wszystko! To na kolanach też !
Ktoś
3 tyg. temu
haloooo ten trend na tik toku jest bardzo znany xdd
Karol
3 tyg. temu
Wielu nauczycieli cieszy się z nauczania zdalnego. Znam kilku osobiście i mają takie same zdanie jak ja, mimo, że ja jestem uczniem a oni nauczycielami.
Loki
3 tyg. temu
Zrobiłam to z klasą i pani nam wstawila jedynki😭
Karol
3 tyg. temu
"nauczyciel który by się nie cieszył z lekcji online" Istnieje jak najbardziej dostają dodatek za lekcje zdalne i nie muszą jezdzić do szkoły żyć nie umierać
Ameleczka
3 tyg. temu
Hej u mnie w klasie zrobiliśmy to samo. I ludzie proszę was nie piszcie już że w Polsce nie ma fajnych nauczycieli którym warto podziękować... Podziękować warto wszystkim za to że są z nami.I nie ważne czy to poni z muzyki PAN z WF Warto podziękować za to że z nami są❤
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić