Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 
aktualizacja 

Niewidzialne siatki premiera. Pod filmem Mateusza Morawieckiego zawrzało

723

Premier Mateusz Morawiecki chce zachęcić Polaków, by pomagali osobom starszym. Sam "daje przykład" i przynosi zakupy starszej pani. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie jeden istotny szczegół.

Niewidzialne siatki premiera. Pod filmem Mateusza Morawieckiego zawrzało
Premier Mateusz Morawiecki "dał przykład", jak pomagać seniorom (Twitter)

Koronawirus. Premier publikuje film, jak pomaga seniorom

Mateusz Morawiecki umieścił na Twitterze krótki film, który ma pokazać, jak premier troszczy się o seniorów. Widać tu, jak polityk dostarcza zakupy starszej pani w bloku. Wzruszona staruszka dziękuje, a na koniec jeszcze macha premierowi przez okno.

Proste pytanie "może w czymś pomóc?", dzwonek do drzwi starszego sąsiada, chwila naszej uwagi - czasem tylko tyle potrzeba, by zmienić czyjąś rzeczywistość na lepsze. Cieszę się, że tak wiele osób włącza się w korpus wsparcia seniorów! - napisał na Twitterze Mateusz Morawiecki.

Pod filmem Morawieckiego zawrzało

"Pod publikę", "Ustawka", "Ocieplamy wizerunek" - piszą internauci w komentarzach. Jest też jeden bardzo ważny szczegół. W jaki sposób premier Mateusz Morawiecki dostarczył te zakupy, które tak równo układa pod drzwiami seniorki? W scenie na zewnątrz, gdy dopiero idzie w stronę bloku, a później gdy wchodzi po schodach, nie ma żadnych siatek z zakupami. "Na schodach nie ma toreb, pod drzwiami już są. Nie można by tak z respiratorami?" - komentują pod filmem internauci.

Wpadka z nagraniem premiera dostarczającego zakupy

Filmik miał trafić do ludzi i zachęcić ich, by pomagali seniorom. Niestety, jego realizacja pozostawia sporo do życzenia. Dlaczego na filmie nie ma sceny, jak Morawiecki niesie ciężkie zakupy? Są za to sceny, gdy idzie, nic w rękach nie trzymając. Internauci w komentarzach podsumowują to krótko: "Czyli zamiast faktycznych działań znowu propaganda - PRL bis".

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić