Prezenterka zemdlała w trakcie programu na żywo. Wiemy, co się stało

6

Elianis Garrido to znana kolumbijska prezenterka telewizyjna. 35-latka prowadziła właśnie program na żywo, kiedy zaczęła osuwać się na ziemię, aż w końcu – zemdlała. Jej stan był na tyle zły, że konieczne okazało się przewiezienie do szpitala. Jaka była przyczyna?

Prezenterka zemdlała w trakcie programu na żywo. Wiemy, co się stało
Elianis Garrido straciła przytomność w trakcie programu na żywo. Jak się dziś czuje? (Twitter, @Canal1Colombia)

3Elianis Garrido straciła przytomność w trakcie współprowadzenia kolumbijskiego programu "Lo Sé Todo". Drugim prezenterem, obecnym w studiu podczas niepokojącego wydarzenia, był Ariel Osorio.

Prezenterka zemdlała na wizji. Co się stało?

Zarówno Elianis Garrido, jak i Ariel Osorio siedzieli na wysokich stołkach. W pewnym momencie z 35-latką wyraźnie zaczęło dziać się coś niedobrego. Prezenterka zakryła twarz dłońmi i obróciła się na krześle, by po chwili osunąć na ziemię.

Ariel Osorio zarządził przerwę na reklamy, po czym pośpiesznie ruszył koleżance na ratunek. Do cucenia 35-latki przystąpili także inni współpracownicy. Jak jednak podaje New York Post, stan Garrido okazał się na tyle zły, że została przewieziona do szpitala.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Stali przy ołtarzu. Nagle rozległ się wielki huk

Sam Ariel Osorio po wznowieniu programu uspokoił widzów i wyjaśnił, że jego koleżanka miała "problemy z oddychaniem". Później zwrócił się bezpośrednio do matki Garrido, wiernej widzki "Lo Sé Todo", z zapewnieniem, że 35-latce nie grozi żadne niebezpieczeństwo.

Wszystko jest w porządku, Eli jest w dobrym stanie. Wkrótce do ciebie zadzwonimy i wyjaśnimy, co się z nią dzieje – obiecał Ariel Osorio, zwracając się do mamy swojej koleżanki z pracy (New York Post).

María Fernanda Romero, inna kolumbijska prezenterka, zrelacjonowała opinii publicznej, co się dzieje z Garrido. Okazało się, że 35-latka uskarżała się na problemy zdrowotne już od kilku dni. Tuż przed omdleniem kolumbijska gwiazda miała ciężki atak kaszlu. Ona sama przyznała dzień później, że nierozważnie zbagatelizowała grypę, która przekształciła się w zapalenie oskrzeli.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić