Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 
aktualizacja 

Prezes PiS jest na ustach wszystkich. Przez jeden szczegół na zdjęciu

279

Premier Węgier Viktor Orban zamieścił na Facebooku zdjęcie ze spotkania z premierem Mateuszem Morawieckim i wicepremierem Jarosławem Kaczyńskim. Posypały się komentarze.

Prezes PiS jest na ustach wszystkich. Przez jeden szczegół na zdjęciu
(AKPA)

Viktor Orban w Warszawie. Zdjęcie z Morawieckim i Kaczyńskim stało się hitem

We wtorek 8 grudnia w Warszawie premier Węgier Viktor Orban spotkał się z premierem Polski Mateuszem Morawieckim i wicepremierem Jarosławem Kaczyńskim. Po spotkaniu na oficjalnym profilu węgierskiego premiera w mediach społecznościowych pojawiło się wspólne zdjęcie.

Orban wrzucił zdjęcie do sieci, na którym widać jego oraz Morawieckiego i Kaczyńskiego przy stole. Wszyscy trzej siedzą i mają założone maseczki zasłaniające usta i nos. No, prawie wszyscy...

Po publikacji zdjęcia na profilu facebookowym Orbana w sieci zawrzało. Internauci od razu zwrócili uwagę na jeden szczegół. Mianowicie to, jak maseczkę założył prezes PiS Jarosław Kaczyński. Na zdjęciu widać, że zasłonił nią niemal całą twarz - w taki sposób, że maseczka przysłania nawet lekko oczy wicepremiera.

Pod zdjęciem posypały się komentarze. Niektórzy twierdzą, że Orban zakpił z Kaczyńskiego. Tomasz Siemoniak (PO) z kolei skomentował to tak, że "wicepremier Kaczyński dosłownie potraktował wyjście z twarzą, tylko jak zwykle odwrotnie".

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić