o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Prezes PiS jest na ustach wszystkich. Przez jeden szczegół na zdjęciu

204
Podziel się

Premier Węgier Viktor Orban zamieścił na Facebooku zdjęcie ze spotkania z premierem Mateuszem Morawieckim i wicepremierem Jarosławem Kaczyńskim. Posypały się komentarze.

Prezes PiS jest na ustach wszystkich. Przez jeden szczegół na zdjęciu
(AKPA)
bDyIOYwR

Viktor Orban w Warszawie. Zdjęcie z Morawieckim i Kaczyńskim stało się hitem

We wtorek 8 grudnia w Warszawie premier Węgier Viktor Orban spotkał się z premierem Polski Mateuszem Morawieckim i wicepremierem Jarosławem Kaczyńskim. Po spotkaniu na oficjalnym profilu węgierskiego premiera w mediach społecznościowych pojawiło się wspólne zdjęcie.

bDyIOYwT

Orban wrzucił zdjęcie do sieci, na którym widać jego oraz Morawieckiego i Kaczyńskiego przy stole. Wszyscy trzej siedzą i mają założone maseczki zasłaniające usta i nos. No, prawie wszyscy...

Po publikacji zdjęcia na profilu facebookowym Orbana w sieci zawrzało. Internauci od razu zwrócili uwagę na jeden szczegół. Mianowicie to, jak maseczkę założył prezes PiS Jarosław Kaczyński. Na zdjęciu widać, że zasłonił nią niemal całą twarz - w taki sposób, że maseczka przysłania nawet lekko oczy wicepremiera.

bDyIOYwZ

Pod zdjęciem posypały się komentarze. Niektórzy twierdzą, że Orban zakpił z Kaczyńskiego. Tomasz Siemoniak (PO) z kolei skomentował to tak, że "wicepremier Kaczyński dosłownie potraktował wyjście z twarzą, tylko jak zwykle odwrotnie".

bDyIOYxu
KOMENTARZE
(204)
Aktaga
miesiąc temu
Po prostu nie mógł swoim wyborcą patrzeć prosto w oczy
Stry polak
miesiąc temu
A moze boi się być rozpoznany przez suwerena
Henk
miesiąc temu
No niesamowita wiadomość...fantastyczna...pewnie bardzo ważna :(
bDyIOYxv
zzz
miesiąc temu
No i co z tego ? , Przestańcie się zajmować bzdurami.
babcia
miesiąc temu
Wczoraj na komisji jeden z PIS-u tłumaczył, że muszą na ochroniarzy Kaczora wydawać miliony, bo nie chcą , żeby go ktoś zabił. Nie łatwiej i taniej byłoby usunąć go z życia publicznego, skoro naród go nienawidzi i aż tak musi się go bać? A... zapomniałam, że chodzi o stołki, prezes jest gwarantem ich utrzymania.
Najnowsze komentarze (204)
Waclaw
2 tyg. temu
On po prostu nie umie patrzeć ludziom w oczy.Pokazał to wyraźnie. To zalękniony człowieczek.Wystarczyłoby porządnie tupnąć nogą.Dlatego się notorycznie otacza kordonem specjalnych ludzi tak wynagradzanych aby byli niezawodni. Nikt tu z normalnego społeczeństwa Polaków się nie liczy.Jedynie kurczowe trzymanie się w¡adzyaby mieć pieniądze na otaczanie się takimi ludźmi. Dlaczego wśród Polaków nie ma ludzi,którzy zrobią z tym porządek?
Czytelnik
miesiąc temu
Maseczka była zbyt dużego rozmiaru.
Janusz
miesiąc temu
A co toto tam robiło?
Xxx
miesiąc temu
Mpze to nie ta osoba o ktorej jest mowa
anna.
miesiąc temu
Nasz Król dobiera rozmiar maseczki do rozmiaru kurteczki. Rękawek trochę długi, to i maseczka trochę duża.
abc
miesiąc temu
Co tu komentować, brak słów
Swojak
miesiąc temu
Ludzie co wy chcecie nasze słońce narodu założyło maseczeke na lewą stronę i suwerena nie widzial
Cobytu
miesiąc temu
No cóż,bardzo wymowne zdjęcie z zamaskowanymi politykami.Z pewnością przejdzie do historii... W przyszłości będzie wspomnieniem ponurych dziejów Polski :(
bDyIOYxn
Jan
miesiąc temu
Ale wazny temat.
Masakra
miesiąc temu
Ja emdole.... Nie kompromitujcie tego kraju jeszcze bardziej niż jest.
Nick
miesiąc temu
Tak się ukarał, że wolał ukryć oczy
maska
miesiąc temu
Nie było tam prezes trybunału, która by poprawiła maskę prezesowi.
Lech
miesiąc temu
Ta nasze miękiszony wystarczyło że Tramp pochwalił i jadły z ręki, wręcz czołgały się, przyjmowały każdą cenę,,, ,a pyskują do UE bo wiedzą ,że Tusk w UE zadba o Polskę i Polaków a jak wyjdą na jaw ich kłamstwa, oszustwa i machloje, skończy się dojna zmiana. Trzeba będzie wyjaśniać te państwowe darowizny kasy i ziemi plebanom i odkupywanie za GROSZE , te miliardy do ich fundacji i fikcyjnych firm , te setki miliardów nowych długów , dziesiątki nowych podatków i wzrost realnej biedy i biednych ludzi, a wszystko przy prawie zerowych inwestycjach z naszych podatków ..
Nick
miesiąc temu
Po prawej siedzi pseudo-prawo, po lewej pseudo-sprawiedliwość, a w środku nie wiadomo co.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić