o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
HNM
|

Święty Mikołaj z piekła rodem? Dziecko zalało się łzami

18
Podziel się

Święty Mikołaj z centrum handlowego doprowadził do łez małego chłopca. W sieci wybuchła ożywiona dyskusja, czy to, co zrobił, było słuszne, czy nie.

Święty Mikołaj z piekła rodem? Dziecko zalało się łzami
bErjRCBh

Chłopiec chciał otrzymać od Świętego Mikołaja prezent pod postacią zabawkowego pistoletu firmy Nerf. Święty Mikołaj zdecydował jednak, że tego typu prezent nie wchodzi w grę - i zaproponował mu innych. Chłopiec nie chciał jednak słyszeć o innym prezencie. W pewnym momencie zaczął płakać.

Mogę zaproponować ci inne zabawki. Wiele innych zabawek. Klocki Lego. Rower. Są tutaj też samochody i ciężarówki. Co o tym myślisz? - pytał Święty Mikołaj chłopca.
bErjRCBj

Chłopca próbowała uspokoić mama. Zwróciła się do Świętego Mikołaja, któremu zaproponowała, aby ten zgodził się jednak dać chłopcu pistolet.

Nie, nie dam mu nawet pistoletu - nalegał Święty Mikołaj.

W internecie rozgorzała wielka dyskusja na temat postawy Świętego Mikołaja, którą oceniano bardzo różnie. Część internautów pochwaliła postawę przebranego mężczyzny, uznając, że pistolety - nawet zabawkowe - nie są dla dzieci. Inni wulgarnie wypowiadali się o "lewaku", który zaślepiony jest "poprawnością polityczną". A Wy? Co sądzicie? Czy Święty Mikołaj postąpił słusznie?

bErjRCBp
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErjRCBK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(18)
Tata Świnka
8 miesięcy temu
PEPPA!!!
Kiełbaska
8 miesięcy temu
Dziecko: Prezent! Ten Pistolet! Mikołaj:Nie dam Ci pistoletu Dziecko: *Płacze* M: Są też inne zabawki... D: Chce Ferrari! Prawdziwe! M: Dobra może być już ten PISTOLET! D: YAY! (Mikołajek nie żyje [Pomylił pistolety])
Swojak
8 miesięcy temu
Mikołaj był biskupem który pomagał biednym nie dając im mieczy do ręki
bErjRCBL
Łojoj
8 miesięcy temu
Autor tego artykułu powinien dostać pistolet .
Teri
8 miesięcy temu
Miał rację, że nie dał.
o2- pl
8 miesięcy temu
To jest śmieszne. A jak dziecko chciałoby gwiazdkę z nieba to też trzeba dać bo inaczej się rozpłacze. Tak właśnie wychowuje się teraz dzieci to co chce musi dostać i już.
matka
8 miesięcy temu
dziecko powinno znac slowo NIE ,bo slowo nie jest bardzo istotne u dziecka i to zawazy na calym jego zyciu w sensie pozytywnym
Polak
8 miesięcy temu
Św Mikołaj nie istnieje to są ludzie wynajęci przez rodzicow
Realista
8 miesięcy temu
Po pierwsze to nie św. Mikołaj tylko wyrośnięty krasnal (św. Mikołaj był biskupem, a nie obrobionym krasnalem przez znaną amerykańską firmę - jak się komuś ta definicja nie podoba, droga wolna może się przenieść do "łameryki"). Po drugie dobrze zrobił nie dając takiej zabawki - sam też bym tak zrobił. Nie zawsze należy dawać dziecku to czego chce, zwłaszcza gdy "próbuje wymusić zachciankę płacze". Od małego powinno się uczyć dzieci pójścia w niektórych sytuacjach na kompromis. Ale tego chyba nie trzeba tłumaczyć.
Juhas
8 miesięcy temu
Chłopiec wie, że są takie zabawki i chce się takimi bawić. Ktoś może mu wytłumaczyć dlaczego nie jest to super, ale nie w takim momencie. Tutaj problem polega na tym, że chłopak został źle potraktowany. Powiedział o czym marzy "Świętemu Mikołajowi", a w odpowiedzi usłyszał, że to czego chce jest złe.
Bea
8 miesięcy temu
Powinien dać mu kałasznikowa. Z pełnym magazynkiem. Wtedy byłby super Mikołajem wg. autora artykułu. Głupszego tytułu do treści chyba nawet w O2 nie czytałam.
Fan Kultu
8 miesięcy temu
bezstresowe wychowanie.
Rozbawiony
8 miesięcy temu
Kiedyś św. Mikołaj miał też rózgę. Dla niegrzecznych dzieci.
bErjRCBD
Pistolety
8 miesięcy temu
Na wodę tak Na zabawkowe kulki tak ale prawdziwe niestety nie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić