aktualizacja 

Przyjaciółka Kaczyńskiego pojechała po okulary. Służbową limuzyną z ochroniarzem

634

Prezes Trybunału Konstytucyjnego została przyłapana na zakupach. Julia Przyłębska postanowiła kupić sobie nowe okulary. Do optyka udała się limuzyną w towarzystwie ochrony.

Przyjaciółka Kaczyńskiego pojechała po okulary. Służbową limuzyną z ochroniarzem
Julia Przyłębska (Wikimedia Commons)

Portal Fakt opublikował kontrowersyjne zdjęcia Julii Przyłębskiej. Prezes Trybunału Konstytucyjnego wybrała się 12 stycznia do optyka po nowe okulary. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie otoczka towarzysząca temu wypadowi.

Na opublikowanych przez Fakt zdjęciach widać Przyłębską u optyka. Prezes TK w zakupach towarzyszyła asystentka oraz ochroniarz. Do sklepu prawnik dotarła luksusową limuzyną. Podczas drogi do auta 62-latka trzymała się ochraniającego ją mężczyzny, aby nie wywrócić się na ośnieżonym chodniku.

Kontrowersje wzbudziła również godzina wypadu. Prezes postanowiła wybrać się na zakupy rano w dzień powszedni, czyli najprawdopodobniej w godzinach pracy. Dziennikarze Faktu zapytali się pracowników TK o zajęcia Przyłębskiej, jednak nie otrzymali odpowiedzi.

Julia Przyłębska pochodzi z Bydgoszczy. W 1982 roku ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. 21 grudnia 2016 roku została prezesem Trybunału Konstytucyjnego.

Zobacz także: Czy ozdrowieńcy powinni być szczepieni? Prof. Simon: "Nie ma przeciwwskazań, żeby podbić poziom przeciwciał"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić