Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|
aktualizacja

Prezydencka kolumna pojawiła się nagle. Nagranie wideo z Moskwy

Podziel się:

W nocy na jednej z ulic Moskwy w pobliżu Kremla świadkowie nagrali pędzącą na sygnale kolumnę prezydencką. Do mediów społecznościowych trafiło nagranie wideo, które zelektryzowało internautów.

Prezydencka kolumna pojawiła się nagle. Nagranie wideo z Moskwy
Prezydencka kolumna pojawiła się nagle (Twitter)

Wideo z Moskwy postawiło wiele znaków zapytania. Pędząca ok. godziny 23:00 kolumna prezydencka zmierzająca w kierunku Kremla to niecodzienny widok o tej porze. W obliczu trwającej inwazji na terenie Ukrainy tego typu obrazki mogą wywoływać spory niepokój. Komentatorzy z zagranicy podkreślają, że tego typu aktywność prezydenta Federacji Rosyjskiej wiążę się zazwyczaj z podejmowaniem ważnych decyzji.

Nie wiadomo, co konkretnie się wydarzyło, że prezydent z pośpiechem był transportowany. Ponadto nie ma potwierdzonej informacji, że Władimir Putin przebywał na pokładzie jednego z pędzących samochodów. W obliczu dot. działań rosyjskiej propagandy nie wykluczone, że była to jedynie wyreżyserowana przez rządzących scena.

Pędząca kolumna wzbudziła również podejrzenia. Zdaniem niektórych możliwe, że samochody jechały z tak dużą prędkością na sygnale w związku ze słabym stanem zdrowia Władimira Putina. Być może prezydent Federacji Rosyjskiej potrzebował udzielenia specjalistycznej opieki, której realizowanie nie było wykonalne na pokładzie auta.

Temat stanu zdrowia Władimira Putina budzi ogromne zainteresowanie na całym świecie. Od kilku miesięcy w mediach regularnie pojawiały się spekulacje dot. chorób prezydenta Federacji Rosyjskiej. Mówiono m.in. o nowotworze czy chorobie Parkinsona. Żadna z informacji nie została jednak oficjalnie potwierdzona.

Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić