Prezydent Andrzej Duda przerwał urlop. Znamy powód

136

Prezydent Andrzej Duda zdecydował się na przerwanie urlopu na Helu. Wszystko po to, by udać się do Zbylitowskiej Góry. Co tam robił? Niektórzy z pewnością będą zaskoczeni.

Prezydent Andrzej Duda przerwał urlop. Znamy powód
Andrzej Duda (akpa)

Od jakiegoś czasu prezydent Andrzej Duda wypoczywa na Helu. Był tam, gdy talibowie zdobywali władzę w Afganistanie, a także wtedy, gdy wybuchł kryzys związany z imigrantami na wschodniej granicy Polski.

Odnotował jednak kilka przerywników. Pod koniec lipca poleciał na igrzyska olimpijskie w Tokio, udał się do Warszawy, by wręczyć dymisję Jarosławowi Gowinowi, a ponadto brał udział w święcie Wojska Polskiego czy też spotkał się z paraolimpijczykami wylatującymi do Tokio.

Teraz ponownie przerwał urlop trwający od połowy lipca. W sobotę 21 sierpnia razem z żoną Agatą udał się na... Dożynki Gminy Tarnów w miejscowości Zbylitowska Góra.

Andrzej Duda doskonale się bawił

Podczas wizyty w Zbylitowskiej Górze Duda z uśmiechem na twarzy robił sobie selfie z mieszkańcami, rozdawał dożynkowy chleb i oglądał pokazy tańca. Wręczył też nagrodę za najładniejszy wieniec.

Cieszę się, że możemy być z Państwem, bo dożynki to szczególny moment. Owoc trudu rolnika jest wtedy wartościowy, gdy dotykają go jego ręce. Polskie produkty rolne są bardzo cenione, a rolnicy zapewniają nam bezpieczeństwo żywnościowe - to szczególny dar - mówił prezydent, cytowany przez "Fakt".
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić