Problemy Błaszczaka i Kamińskiego. Za prezentowanie treści zoofilskich

96

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych poinformował o złożeniu do prokuratury zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa. Mieli dopuścić się go Mariusz Błaszczak, Mariusz Kamiński oraz Telewizja Polska.

Problemy Błaszczaka i Kamińskiego. Za prezentowanie treści zoofilskich

OMZRiK poinformował o złożeniu zawiadomienia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Według przedstawicieli organizacji przestępstwa mieli dopuścić się minister spraw wewnętrznych Mariusz Kamiński, minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak oraz Telewizja Polska.

Złożyliśmy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Błaszczaka, Kamińskiego i TVP – napisał rzecznik OMZRiK na Twitterze.

OMZRiK składa zawiadomienie do prokuratury. Wymienia Mariusza Kamińskiego, Mariusza Błaszczaka i TVP

Jak tłumaczy rzecznik OMZRiK, do złożenia zawiadomienia organizację skłoniły wydarzenia, które miały miejsce w trakcie wspólnej konferencji prasowej szefów MSWiA i MON. Była emitowana właśnie przez Telewizję Polską.

Zobacz także: Zobacz też: "Nie mamy niezależnego przekazu informacji". Generał komentuje słowa Mariusza Kamińskiego

W trakcie konferencji Mariusz Błaszczak przedstawił filmy i zdjęcia, jakie polskie służby miały znaleźć na telefonach osób, które nielegalnie przekroczyły granicę. W tym – treści pedofilskie i zoofilskie. Według rzecznika OMZRiK emisja podobnych materiałów, zwłaszcza w telewizji publicznej, jest czymś niedopuszczalnym.

Nie ma zgody na prezentowanie obrzydliwych treści pedofilskich i zoofilskich przez pisowskich polityków i dyspozycyjną wobec nich telewizję publiczną – podkreśla rzecznik OMZRiK na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić