Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
MDO
|

Całej Polsce pokazali zdjęcie z egzekucji. Internauta odkrył prawdę

1279
Podziel się:

Nie milkną echa poniedziałkowej konferencji prasowej MSWiA, na której pokazano zdjęcia mające pochodzić z telefonów uchodźców koczujących na granicy Polski z Białorusią. Pojawiły się m.in. zdjęcia z egzekucji. Jak się okazuje, to kadr z bardzo znanego nagrania ISIS.

Całej Polsce pokazali zdjęcie z egzekucji. Internauta odkrył prawdę
Mariusz Błaszczak na konferencji prasowej MSWiA (PAP)

Na konferencji prasowej pokazano zdjęcia, które - według przedstawicieli władz - znaleziono na telefonach kilkudziesięciu migrantów. Zostali oni zatrzymani po przekroczeniu granicy polsko-białoruskiej. Obecnie przebywają w ośrodku zamkniętym.

Na jednym ze slajdów pokazano kadr prezentujący mężczyznę odbywającego stosunek ze zwierzęciem. Szybko okazało się, że to kadr ze starego filmu, który od lat krąży w internecie. Na konferencji MSWiA pojawiło się też "zdjęcie" z egzekucji.

To fotografie pozyskane od obywatela Afganistanu. Zdjęcia pokazują egzekucję przez dekapitację - to zdjęcie po lewej stronie, a także ciała zamordowanych osób. Ten sam obywatel posiadał również bardzo dużo zdjęć arsenału broni, w tym broni maszynowej - mówił szef MSWiA Mariusz Kamiński na konferencji.

I w tym przypadku, jak się okazało, "zdjęcie" pojawiło się w internecie wiele lat temu. Jeden z użytkowników Twittera zwrócił uwagę, że na konferencji prasowej szefa MSWiA Mariusza Kamińskiego, komendanta głównego Straży Granicznej gen. dyw. SG Tomasza Pragi i szefa MON Mariusza Błaszczaka zaprezentowano kadr ze starego nagrania ISIS.

To kadr z bardzo znanego filmu Państwa Islamskiego z 2016 r., z egzekucji 5 więźniów. Morderca z ISIS, widoczny na fragmencie zdjęcia, pokazanym wczoraj, zginął w 2019 r. - pisze na Twitterze Anna Mierzyńska, pokazując dowody.

Kolejne zdjęcia z internetu

Wcześniej bardzo głośno zrobiło się o zdjęciu, które miało być dowodem na skłonności zoofilskie uchodźców. Z OKO.press skontaktował się czytelnik, który znalazł źródło. Okazuje się, że to stare nagranie. W dodatku nie ma na nim krowy, jak mówiono na konferencji. Na filmie pojawia się klacz.

Teorii na temat tych zdjęć jest mnóstwo. Nie brakuje opinii, że być może to było celowe działanie.

Nie możemy wykluczyć, że niektóre z tych telefonów zostały specjalnie wręczone uchodźcom, aby wywołać ferment - powiedział w rozmowie z OKO.press były szef Agencji Wywiadu Grzegorz Małecki.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1279)
ASS
miesiąc temu
To nie są uchodźcy. To imigranci socjalni...
Olo
4 miesiące temu
Czy jeśli ktoś ma zdjęcie pornograficzne dziecka z filmu nakręconego 20 lat temu to oznacza, że nie jest pedofilem?
Kociastrofa
4 miesiące temu
To, że brednie wychodzą z ust rządzących i ich specjalistów, to połowa nieszczęścia. Oni wierzą nawzajem we wszystkie wspólne brednie. Kazdy z tych ułomnych rozumowo myśli, że tylko on kłamie, a reszta głosi prawdy objawione i potwierdzone przez pozostałych. Od wkładania końskich worków na twarz, bo od kamery mogą załapac covida, a kończąc krężeniem po lotniskach i jachtach miliarderów z walizką pieniędzy, aby kupić gdzieś na czarnym rynku respiratory, armaty czy rękawiczki. Antków Zamachowych u pisowych jest cała armia.
biegły
4 miesiące temu
Błaszczak nie wymyślił przypadkiem "kulsona"?
Soplica
4 miesiące temu
Proszę tych trzech kłamców , Kamiński , Błaszczyk i Pragi żeby najpierw sprawdzali swoje kłamstwa a dopiero potem okłamywali swoich ciemnych wyborców podkreślam ,, ciemnych wyborców ,, bo reszta Polaków na wasze kłamstwa się nie nabiera . Pytam jak wam nie wstyd ( o ile jeszcze macie odrobinkę wstydu )pisowcy w żywe oczy kłamać swoich ciemnych wyborców
assa
4 miesiące temu
Niech sprawdzą co posłowie prawicy mają w swoich służbowych telefonach i komputerach, bo widać że w czasie obrad nie mogą się ani na chwilę oderwać od ekranów.
prawysprawied...
4 miesiące temu
Kamiński jest przecież mistrzem organizowania prowokacji i manipulacji.
drugi kot
4 miesiące temu
Chodzi o to by straszyć społeczeństwo uchodźcami i usprawiedliwić swoje barbarzyńskie zachowanie.
bialykruk
4 miesiące temu
Jeden rzut oka i wiedzialam ,ze to stare zdjecia z neta,Nie potrzeba rzeczozanawcy
popi
4 miesiące temu
Stoją na granicy polscy żołnierze, chronią nas ,tak trzymać.
edi
4 miesiące temu
to samo ze zdjęciami kowidowymi -sprzed lat,ale inny pod temat,kłamstwo i zastraszanie
Obywatel
4 miesiące temu
Powinienem być zaskoczony. Ale jakoś nie jestem :/ W sumie można bezpiecznie założyć, że WSZYSTKO co mówią nam władze i autorytety jest albo kłamstwem albo manipulacją. Nie wiem czy przyczyną takiego stanu rzeczy są niegodziwe intencje czy zwykła niekompetencja władz i jej "ekspertów". Ale spróbujcie mnie teraz przekonać do przyjęcia waszego preparatu na COVID :/
inflacja plus
4 miesiące temu
Każdy kto przekracza granicę nielegalnie wie, że będzie miał trzepany telefon i nikt przypałowych materiałów nie trzyma. Ale widz TVP łyka prostacką propagandę.
TakSobie
4 miesiące temu
Nikt z pokazujących fotki nie twierdził że posiadacz tej fotografii jest wykonawcą egzekucji , ale widać wyraźnie co go rajcuje . I w tych kategoriach właściciel fotografii powinien być oceniany . Komentarz ten dedykuję tym wszystkim pyskaczom którzy koniecznie chcą udu*ić PiS a którzy sądzą że barachło (w/g tych komentujących to obywatele naszego kraju ) łyknie każdą głupotę .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić