Kierowca nie wytrzymał. Nagrał, co robiła mama prowadząca auto

287

Sieć obiegło nagranie z okolic Lublina, na którym widać, jak kobieta prowadzi samochód z dzieckiem na kolanach. Co więcej, wymusiła pierwszeństwo. Sytuację zarejestrował inny uczestnik ruchu.

Kierowca nie wytrzymał. Nagrał, co robiła mama prowadząca auto
Screen z nagrania, które opublikował serwis spottedlublin.pl

W Polsce codziennie na drogach ginie średnio 11 osób, a 110 zostaje rannych (policyjne dane za rok 2020). Często jest to spowodowane brakiem wyobraźni kierowców, którzy popełniają karygodne błędy. W tym przypadku kobiecie się upiekło, jednak gdyby doszło do wypadku, skutki mogłyby być opłakane.

Niebezpieczną sytuację nagrał jeden z przejeżdżających kierowców. Dwie kobiety w Kalinówce (województwo lubelskie) jechały w stronę Lublina. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że prowadząca auto trzymała na kolanach... małe dziecko.

Z dzieckiem wymusiła pierwszeństwo

Nagranie opublikował serwis spottedlublin.pl. Kierująca fordem kobieta wyjechała z bocznej uliczki, wymuszając na innych kierowcach pierwszeństwo. Poruszała się w kierunku ul. Piaseckiej.

Mocne słowa cisną się na usta…!!! Ta kobieta (trudno nazwać "matką") wyjechała z drogi podporządkowanej na główną bez ustąpienia pierwszeństwa, więc pojazdy jadące główną cudem ją ominęły. Dobrze, że nikt nie jechał z naprzeciwka. Zapewne powodem braku hamowania był około 4-letni pasażer na kolanach kierowcy… Brak wyobraźni i stworzenie poważnego niebezpieczeństwa dla dzieci i innych użytkowników ruchu - napisał zbulwersowany czytelnik spottedlublin.pl.
Zobacz także: Wizerunek prezydenta Andrzeja Dudy. "Jest kibicem polskich reprezentantów"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić