o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ABA
|

Google Street View. Przeglądali okolice. Nie mogli uwierzyć własnym oczom

29
Podziel się

Wciąż pojawiają się kolejne takie historie. Mówią one o ludziach, którzy znaleźli zmarłych bliskich na Mapach Google. Niektórym ludziom z rozmaitych stron świata udało się po raz ostatni zobaczyć swoich krewnych, przyjaciół, a nawet zwierzęta za pomocą Google Street View.

Google Street View. Przeglądali okolice. Nie mogli uwierzyć własnym oczom
bEilhsdN

Niedawno Internet obiegła niesamowita historia z Google Street View w roli głównej. Użytkownik Twittera o nicku "TeacherUFO" przeglądał z nudów zdjęcia okolicy, kiedy na jednym z nich zobaczył swojego ojca. Nie byłoby w tym nic niezwykłego gdyby nie fakt, że mężczyzna zmarł 7 lat temu.

Historie lubią się powtarzać. Kilku internautów podzieliło się swoimi przypadkowymi znaleziskami na Google Street View. Paula Sullivan postanowiła poszukać znanych sobie ludzie na mapach. Przypadkiem natknęła się na ujęcie swojego ojca, który w tamtym czasie już nie żył. "Zrobiłam zrzut ekranu i zachowam go na zawsze" - powiedziała portalowi Vice.

bEilhsdP

34-letnia Kisawanda James straciła swoją babcię pięć lat temu. Pewnego dnia wyszukała jej dawny adres w Google. Pojawiło się zdjęcie, na którym znajdowała się babcia.

bEilhsdV

Ale nie tylko ludzie odnajdują się na Google Street View. Khail, który mieszka w Los Angeles, znalazł na jednej z map swojego psa Riley'a. "Poczułem natychmiastowe ukłucie w sercu. Przynajmniej cyfrowo zawsze będzie pilnował domu"

bEilhsdW
Zobacz także: Zagraniczne gwiazdy się zaszczepiły. Nie miały wątpliwości
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEilhseq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(29)
Lolo
4 miesiące temu
Przeglądając album zauważyłem swoją Babcię która nie żyje od kilkudziesięciu lat. Niesamowite!
Xxx
5 miesięcy temu
Wzruszyłam się
Hmm
5 miesięcy temu
Na GoogleMaps odnalazłam siebie idącą w towarzystwie sąsiadki, obie jeszcze żyjemy... oraz okazały budynek, który spłonął wiele lat temu.
bEilhser
Synek
5 miesięcy temu
Mojego ojca też znalazłem
logik
5 miesięcy temu
"Przypadkiem natknęła się na ujęcie swojego ojca, który w tamtym czasie już nie żył." To chyba było zdjęcie z zakładu pogrzebowego. Tak jest, jak się używa wyłącznie Ctrl+C oraz Ctrl+V. Prawda "redachtorze"?
Morfeusz
5 miesięcy temu
A no Bóg jest i Jezus żyje !!!
Duis
5 miesięcy temu
Duis
Ula
5 miesięcy temu
Ja również na mapie znalazłam swojego pradziadka który jedzie na rowerze, a nie żyje już kilka lat.
Pierzasty81
5 miesięcy temu
Witam na zdjęciu ulicy na której mieszkam samochód google uchwycił mojego psa jak siedzi przy drzwiach garażowych. Psiny z nami już nie ma od 2015r.
Mengele
5 miesięcy temu
A czy Adolfa mozna zobaczyc. Zrobilby porzadek x pandemia i rzadzacymi.
Mateo
5 miesięcy temu
Zawsze zastanawiało mnie na jakiej zasadzie Google łączy zdjęcia na Street View, bo jeszcze do niedawna zdjęcia z mojej okolicy (mianowicie chodzi o odcinek głównej ulicy miejskiej o długości 300 metrów) składały się z kolażu zdjęć pochodzących z 4-5 różnych sesji wykonanych na przestrzeni niemalże 10 lat. Swoją drogą dobra możliwość, żeby sprawdzić jak zmieniała się okolica.
Jery.
5 miesięcy temu
Ale sensacja???? Zajmijcie się tematem szpitali gdzie nie leczą chorych, tylko czekają aż umrą żeby zgarnąć kasę za covida!!! Jakoś tam was nie ma. Czyżby zakazany temat. Oczywiście nie tyczy się to do wszystkich szpitali i lekarzy. Bo teraz tematy zastępcze, jak ten o aborcja,, którego też tu nie ma.
Weht
5 miesięcy temu
Ja znalazłem mój stary samochód, którego już nie mam.
bEilhsej
Waldi
5 miesięcy temu
Sensacja!!! Na starych zdjeciach mojego osiedla, znalazłem... MOJE OSIEDLE😱 Jak żyć teraz?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić