Google Street View. Przeglądali okolice. Nie mogli uwierzyć własnym oczom

52

Wciąż pojawiają się kolejne takie historie. Mówią one o ludziach, którzy znaleźli zmarłych bliskich na Mapach Google. Niektórym ludziom z rozmaitych stron świata udało się po raz ostatni zobaczyć swoich krewnych, przyjaciół, a nawet zwierzęta za pomocą Google Street View.

Google Street View. Przeglądali okolice. Nie mogli uwierzyć własnym oczom

Niedawno Internet obiegła niesamowita historia z Google Street View w roli głównej. Użytkownik Twittera o nicku "TeacherUFO" przeglądał z nudów zdjęcia okolicy, kiedy na jednym z nich zobaczył swojego ojca. Nie byłoby w tym nic niezwykłego gdyby nie fakt, że mężczyzna zmarł 7 lat temu.

Historie lubią się powtarzać. Kilku internautów podzieliło się swoimi przypadkowymi znaleziskami na Google Street View. Paula Sullivan postanowiła poszukać znanych sobie ludzie na mapach. Przypadkiem natknęła się na ujęcie swojego ojca, który w tamtym czasie już nie żył. "Zrobiłam zrzut ekranu i zachowam go na zawsze" - powiedziała portalowi Vice.

34-letnia Kisawanda James straciła swoją babcię pięć lat temu. Pewnego dnia wyszukała jej dawny adres w Google. Pojawiło się zdjęcie, na którym znajdowała się babcia.

Ale nie tylko ludzie odnajdują się na Google Street View. Khail, który mieszka w Los Angeles, znalazł na jednej z map swojego psa Riley'a. "Poczułem natychmiastowe ukłucie w sercu. Przynajmniej cyfrowo zawsze będzie pilnował domu"

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Zagraniczne gwiazdy się zaszczepiły. Nie miały wątpliwości
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić