aktualizacja 

Z nudów przeglądał Mapy Google. Nie mógł uwierzyć własnym oczom

633

Wzruszony użytkownik sieci przypadkiem znalazł zdjęcie swojego ojca, które zrobił pojazd Google. Stał wtedy na poboczu i czekał na swoją żonę, aby potem wspólnie wyruszyć w drogę na zakupy. Mężczyzna nie żyje od 7 lat.

Z nudów przeglądał Mapy Google. Nie mógł uwierzyć własnym oczom

Tata użytkownika Twittera o nicku "TeacherUFO" zmarł 7 lat temu. Ostatnio, przeglądając zdjęcia z okolic swojego dawnego domu w Japonii na Google Street View, natknął się on na kadr, na którym widać jego zmarłego ojca.

Internauta ma wiele zdjęć swojego ojca, ale to jedno, które znalazł przypadkiem, zrobiło na nim olbrzymie wrażenie. Nie spodziewał się czegoś podobnego. Zdjęcia swoich rodzinnych okolic przeglądał z nudów.

Jak mówi, zaczął oglądać zdjęcia, ponieważ chciał w ten sposób zabić czas, który ciężko wypełnić jakąkolwiek rozrywką, gdy w trakcie pandemii koronawirusa niemal wszystko, poza internetem, jest niedostępne. Kiedy odnalazł zdjęcie, natychmiast wysłał maila do Google z prośbą, aby nie aktualizowali zdjęć tej jednej ulicy, ze względu na jego zmarłego ojca. Chciał w ten sposób upamiętnić jego śmierć.

Post w mgnieniu oka dotarł do niemal 700 tys. osób, które go polubiły. Udostępniono go natomiast ponad 100 tysięcy razy.

Był cichym, ale dobrym ojcem. (...) Mam nadzieję, że zdjęcie to pozostanie tam już na zawsze - stwierdził mężczyzna, którego cytuje "Daily Star".
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić