Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
ESO
|

Przegrał walkę z chorobą. Nie żyje 48-letni policjant

153
Podziel się:

Smutne wieści z Kielc. Nie żyje podkomisarz Grzegorz Libuda. Funkcjonariusz od niemal 28 lat pracował w policji. Miał 48 lat.

Przegrał walkę z chorobą. Nie żyje 48-letni policjant
Nie żyje podkomisarz Grzegorz Libuda. Funkcjonariusz od niemal 28 lat pracował w policji. (Policja)

O śmierci policjanta informuje świętokrzyska policja. "Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci podkomisarza Grzegorza Libudy. Kielecki policjant przez blisko 28 lat był związany z niebieskim mundurem" - czytamy w komunikacie.

Podkomisarz Grzegorz Libuda pełnił służbę od 1994 roku. Przez większość lat związany był z pracą w pionie kryminalnym. Od ponad 13 lat służył na stanowisku Naczelnika Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Kielcach.

W służbie dał się poznać jako świetny fachowiec, oddany sprawom bezpieczeństwa, doskonały policjant i dobry przełożony - wspominają policjanta koledzy z pracy.

Zmarł po ciężkiej chorobie

48-letni funkcjonariusz zmarł w piątek 26 listopada, po ciężkiej chorobie. Miał 48 lat. Kadra kierownicza, policjanci i pracownicy garnizonu świętokrzyskiego składają rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Ostatnie pożegnanie zmarłego odbędzie się w najbliższą środę, 1 grudnia, o godzinie 9:30 w Domu Pogrzebowym na Cmentarzu w Cedzynie.

O śmierci policjanta poinformowała także jego siostra w mediach społecznościowych. "Z wielkim smutkiem zawiadamiam, że odszedł mój brat i wielki przyjaciel, Grzegorz Libuda. Grzesio, do zobaczenia" - napisała pani Małgorzata.

Siostra zmarłego prosi także by, zamiast kwiatów na pogrzeb przekazywać datki na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Puszka będzie dostępna na cmentarzu.

Zobacz także: Mejza zostanie w rządzie? „To jest decyzja pana premiera”
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(153)
Anioł
2 miesiące temu
Przepraszam że swojej strony. Robiłem butelki w kuchni, ponieważ nie interweniowałeś prawie 2 lata. Nie widzisz problemu, gdyż jestem według Ciebie przeznaczony do?
Mateusz M.
2 miesiące temu
Jaki był powód 39a zatrzymania? Czy może chciałeś zjeść konserwę rybną? Czy mówią na ciebie cesar o..s? Nie chcesz tego robić przy matce? Koszty karetki, radiowozu, szpitala to tysiące złotych.
39a
2 miesiące temu
Prosiłem o pomoc. Nie interweniowałeś. Na 112. Tylko wysłałeś karetkę a nogi drętwiały.
Pies
2 miesiące temu
Jeden leczy się u psychiatry. Nasyła, Dzielnica. Bierze lekarstwa , chory jest.
Andrzej D.
2 miesiące temu
Mieszka wyżej numer taki głupi. Wiesz, wariat. Twierdzi, że ktoś go szkaluje w mediach. Nie lubią go, ponieważ jest sutenerem. Pół miasta i osiedle Cię szkaluje sutenerku. Podstawia narkotyki, panienki, imprezy, i ma telefon do Mirka. Za to się nigdy nie wypłacisz.
Chora psychic...
2 miesiące temu
Szkoda tego Grześka jednak. Może z ulicy chłopak. Dają stanowisko i trzeba się słuchać bo to wszystko kosztuje. Jest na widoku, firmuje firmę własną osobowa, jednak karty rozdaje ktoś inny. Podają narkotyki a potem każą się leczyć.
Abdul Hosni
2 miesiące temu
Czy był zaszczepiony??😵
Tfuuuuuuuu
2 miesiące temu
Ale mi tez smutne wiesci ojejku
Pan
2 miesiące temu
Na zdrowego nie wyglądał a i na w porządku człowieka też nie ale szkoda rodziny jak miał.
Pies
2 miesiące temu
Kazdy pies jak zjezdza wydawane jest odwiadczenie ze byl oddany wzorowy…etc.
Do stworcy
2 miesiące temu
Szczepienie pomoglo
sdsdsd
2 miesiące temu
ale kogo to interesuje?
Krawężnik
2 miesiące temu
Na pagonach ma aspiranta sztabowego! A który , to podkomisarz?.
Ciekawy
2 miesiące temu
Miesiąc temu zmarł moj kolega.Dlaczego o nim nie pisaliście?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić