Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Przemysław Czarnek ofiarą wandali. Grzmi: "Chamstwo"

77
Podziel się:

Policja zajęła się zniszczeniami, które zaobserwowano na elewacji budynku przy ul. Rayskiego w Lublinie. Mieści się tam m.in. biuro poselskie ministra edukacji i nauki Przemysław Czarnka (PiS).

Przemysław Czarnek ofiarą wandali. Grzmi: "Chamstwo"
Przemysław Czarnek (PAP)

Nie po raz pierwszy wandale uszkodzili elewację budynku, w którym mieści się biuro polityka. Tym razem ofiarą został Przemysław Czarnek, szef Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Chamstwo i wandalizm świadczący o tym, że jak się nie ma argumentów merytorycznych, to się ucieka do przemocy i tego rodzaju przestępczych działań. To coś charakterystycznego dla atmosfery, którą tworzy dziś opozycja w Polsce - powiedział szef MEiN Przemysław Czarnek w rozmowie z PAP.

Co zrobili wandale?

Niedawno elewacja budynku przy ul. Rayskiego 3 była odnawiana. Teraz znów czeka ją renowacja. Wszystko dlatego, że wandale - jak podaje tvp.info - prawdopodobnie obrzucili budynek kolorowymi farbami.

Na ścianach i oknach można też dostrzec ślady przypominające jajka i pomidory. W budynku, oprócz biura poselskiego Przemysława Czarnka, mieści się także siedziba Klubu Inteligencji Katolickiej w Lublinie - przekazuje wspomniany serwis.

Sprawą zajęła się już policja. - Na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy przeprowadzili oględziny. Zabezpieczamy ślady i nagrania monitoringu. Ustalamy, w jakich okolicznościach i kiedy doszło do tego zniszczenia - powiedział oficer prasowy KMP w Lublinie kom. Kamil Gołębiowski, cytowany przez tvp.info.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(77)
franciszek
12 miesięcy temu
"minister nauki Przemysław Czarnek", oraz "inteligencja katolicka" to oksymorony typu "sucha woda", czy też "ciepły lód". Po prostu zestawienia sprzeczne z logiką, coś, co nie istnieje.
nnn
12 miesięcy temu
Merytoryczne argumenty... Cyt. "Nawet dziki wiedzą"....
BBB
12 miesięcy temu
O jakich argumentach ten Pan mówi bo skoro do niego nie docierają to bida jak czapka.Albo ten gość jest i..... albo odwraca uwagę od tego co robi partia .
Aga
12 miesięcy temu
Przyganiał kocioł garnkowi...
nie komunie
12 miesięcy temu
przyklad idzie z gory to inteligenty ha,ha pisu zaczeli w 2015 kij ma dwa konce
PARTYJNY PATR...
12 miesięcy temu
POLACY, KONSOLIDUJCIE SIĘ WOKÓŁ PIS, PARTIA JEST NAJWAŻNIEJSZA !!!!!! BEZ PARTII JESTEŚMY NICZYM !!!!!
PATRIOTA PIS
12 miesięcy temu
Ja jestem zagorzałym sympatykiem Pis, kocham Dobrą Zmianę , więc widząc co się dzieje, dobrze radzę: Jarosławie, leć do Mińska, poproś tam o azyl póki czas !!!!!
ŻOŁNIERZ
12 miesięcy temu
POLSKIE PAŃSTWO PODZIEMNE !!!
ŻOŁNIERZ
12 miesięcy temu
POLSKIE PAŃSTWO PODZIEMNE - zapamiętajcie te słowa
60+
12 miesięcy temu
Szkoda że mu tęczy nie namalowali !
Felixa
12 miesięcy temu
Powinien być monitoring tak żeby wandali, popleczników Tuska pokazywać społeczeństwu. Osądzić, ukarać bardzo wysoką grzywną i prace społeczne w schroniskach dla zwierząt.Inaczej tacy, którzy mają odmienne poglądy będą prześladowani na różne sposoby.
Ale
12 miesięcy temu
To normalne wśród totalnych i lewactwa, nie mają żadnego programu, pomysłow, przegrali kilka wyborów, to zostało im tylko chamstwo, agresja, nienawiść, niszczenie nie swojego mienia....
remmarek
12 miesięcy temu
Wie co mówi, w chamstwie to ekspert
żołnierz
12 miesięcy temu
MOŻE TO JESZCZE MAŁO ALE PRZESZKOLENIE KOMANDA EGZEKUCYJNEGO WYMAGA CZASU I ŚRODKÓW
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić