Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Przemysław Czarnek zakażony koronawirusem. Zdradził, jak się czuje

62

Przemysław Czarnek poinformował, że zaraził się koronawirusem. O szczegółach pisze na Twitterze. Co najważniejsze, polityk czuje się dobrze.

Przemysław Czarnek zakażony koronawirusem. Zdradził, jak się czuje
Przemysław Czarnek ma koronawirusa (PAP)

W poniedziałek rano Przemysław Czarnek przekazał, że ma koronawirusa. "Chciałbym Państwa poinformować, że przed chwilą potwierdzono u mnie koronawirusa" - napisał na Twitterze.

Udałem się rano na badania w związku z bólem głowy nie chcąc narażać Prezydenta RP, Rady Ministrow i innych uczestników dzisiejszych wydarzeń. Czuję się dobrze. Nie lekceważcie objawów - zaapelował Czarnek, poseł na Sejm RP, który został nominowany na ministra edukacji i szkolnictwa wyższego.

Przypomnijmy, że dzisiaj o godz. 15 w Pałacu Prezydenckim ma się odbyć zaprzysiężenie nowych ministrów. Czarnek ma objąć stery w resorcie edukacji narodowej i szkolnictwa wyższego. Ta nominacja wzbudziła ogrom kontrowersji. Szczególni z uwagi na jego kontrowersyjne wypowiedzi na temat LGBT czy w odniesieniu do rodzin.

Koronawirus w Polsce. Najnowsze statystyki

Do tej pory w naszym kraju potwierdzono 102 080 przypadków zakażenia koronawirusem, w tym 2 659 ofiar śmiertelnych.

Dzienny raport o koronawirusie mówi o tym, że zakażeni zajmują 3 158 łóżek w szpitalach. Zajętych jest też 219 respiratorów. 154 365 osób przebywa w kwarantannie, a 21 375 objętych zostało nadzorem epidemiologicznym. Do tej pory wyzdrowiało 73 552 zainfekowanych wirusem z Chin.

Zobacz także: Przemysław Czarnek i LGBT. Michał Kamiński o zaskakujących słowach Kaczyńskiego
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić