Zakażony Trump mówi na wideo, jak się czuje. Uwagę zwraca jeden szczegół

81

W piątek świat obiegła informacja o tym, że Donald Trump zakaził się koronawirusem. Po wielu spekulacjach o jego stanie, nagrał wideo, na którym opowiada o tym, jak się czuje.

Zakażony Trump mówi na wideo, jak się czuje. Uwagę zwraca jeden szczegół
Donald Trump na nagraniu miał rozpiętą koszulę i nie miał krawata. (YouTube)

Na czterominutowym nagraniu Donald Trump był w rozpiętej koszuli i bez krawata. Wielu zwróciło uwagę na ten fakt, może to oznaczać, że Trump nie jest w tak dobrym stanie, jak zapewnia. Wideo powstało w Szpitalu Narodowym Wojskowym Centrum Medycznym Waltera Reeda niedaleko Waszyngtonu.

Prezydent USA trafił do szpitala w sobotę. Na nagraniu zamieszczonym na Twitterze i YouTube mówi:

Przyjechałem tutaj, bo nie czułem się zbyt dobrze. Teraz czuję się znacznie lepiej. Następne kilka dni będą prawdziwym testem.

Pojawiło się wiele plotek na temat stanu Donalda Trumpa. Jak podaje BBC, krótko po tym, jak zespół medyczny przedstawił ogólnie optymistyczne informacje, szef sztabu Białego Domu Mark Meadows powiedział, że stan prezydenta był „bardzo niepokojący”

Głos w sprawie zabrał również lekarz Trumpa, Sean Conley. Jak podaje CNN, powiedział on, że prezydent USA:

Choć nie wyszedł jeszcze z lasu, tak prognozy zespołu są optymistyczne - powiedział lekarz prowadzący Donalda Trumpa.

Co z kampanią wyborczą Donalda Trumpa? Choć wielu mówi, że wirus zdyskwalifikuje go jako kandydata na kolejne lata na fotelu prezydenta, Trump nie zamierza rezygnować z kampanii.

Wrócę. Myślę, że niedługo wrócę. Nie mogę się doczekać zakończenia kampanii tak, jak się rozpoczęła. Pokonamy tego koronawirusa, czy jakkolwiek chcesz to nazwać. I pokonamy go solidnie - powiedział Donald Trump na nagraniu.

W tym momencie zakażenie potwierdzono u 11 osób z otoczenia prezydenta, w tym u pierwszej damy. Wielu z nich wzięło udział w zatłoczonym wydarzeniu w Białym Domu w ubiegły weekend w związku z nominacją Amy Coney Barrett na stanowisko sędziego Sądu Najwyższego. Testy wciąż trwają.

Zobacz także: Mały lockdown. 50 powiatów w strefach o większych restrykcjach
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić