Przeogromny wąż w lesie. Mieszkańcy zdębieli na ten widok

295

W sieci pojawiło się nagranie wideo z karaibskiej Dominiki, które wstrząsnęło internautami na całym świecie. Wśród lasów deszczowych miejscowi mieszkańcy odkryli ogromnego węża. Być może jest to największy okaz w historii świata.

Przeogromny wąż w lesie. Mieszkańcy zdębieli na ten widok
Wideo z ogromnym wężem obiegło świat (YouTube)

Tajemnice, które skrywa przed człowiekiem natura mogą mrozić krew w żyłach. Tak było w przypadku wstrząsającego odkrycia w Ameryce Środkowej. Wśród lasów deszczowych na karaibskiej wyspie Dominika miejscowa ludność odkryła ogromnego węża.

Jeden z mieszkańców wyspy nagrał wstrząsającą scenę telefonem. Na wideo, które trafiło do sieci widać koparkę, która trzyma kilkumetrowego węża wysoko nad ziemią. Nie wiadomo reprezentantem, jakiego gatunku był gigant, jednak zdaniem wielu mógł być to boa dusiciel. Zwierze zostało schwytane podczas wycinki lasu deszczowego ciężkimi maszynami.

Internauci byli pod ogromnym wrażeniem rozmiarów bestii. Nie wiadomo, co mieszkańcy wyspy zrobili po jej schwytaniu. Na nagraniu wideo widać, że wąż został zapakowany do bagażnika samochodu osobowego. Zdaniem niektórych rozmiary gada były tak pokaźne, że można brać go pod uwagę w dyskusji o największych znalezionych wężach w historii świata.

Zobacz także: Czy Mata pracuje 18 godzin dziennie?
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić