Marta Kutkowska
Marta Kutkowska| 

Wnuczka Stalina jest jasnowidzką. Przewidziała wybuch III wojny światowej

246

Chrese Evans to niezłe ziółko. Wnuczka Stalina na Instagramie pozuje z karabinami, a także przepowiada przyszłość.

Wnuczka Stalina jest jasnowidzką. Przewidziała wybuch III wojny światowej
Chrese Evans jest wnuczką Stalina. (East News)

Chrese Evans odcięła się od okrytego złą sławą dziadka, po ślubie zmieniła nazwisko i na stałe mieszka w USA. W swoim życiu przeprowadzała się kilkanaście razy. Mieszkała w Gruzji, Anglii i Rosji. Ostatecznie, wraz z matką, osiadła w Wisconsin.

Kobieta jest prawdziwą punkówą, ma wygoloną głowę, pozuje z bronią, jest wytatuowana, a jej ciało zdobią dodatkowo liczne kolczyki. Lubi się stylizować na "Tank girl", bohaterkę popularnych komiksów.

Wnuczka "potwora"

Evans długo nie wiedziała o swoim pochodzeniu. Tak jej matka Swietłana Alliłujewa zdradziła jej prawdę:

Dla mnie Stalin był jedną z trzech osób na zdjęciu tych, którzy wygrali drugą wojnę światową: Churchill, Roosevelt i on! Pewnego razu mam poprosiła mnie, żebym usiadła i uważnie jej wysłuchała. Od niej dowiedziałam się o jego zbrodniach - powiedziała Chrese Evans w rozmowie z gazetą "Komsomolskaja Prawda".

Matka Chrese całe życie zmagała się z odium "córki zbrodniarza":

Całe życie mojej matki polegało na przeżywaniu powiązania ze Stalinem i próbowaniu prowadzenia nowego własnego życia. Oczywiście brzydziła się tym, co zrobił Stalin. Ale był okres, kiedy tak wielu ludzi uważało ją za odpowiedzialną za jego czyny, że zaczęła myśleć, że może to prawda. To takie niesprawiedliwe - powiedziała Chrese Evans w wywiadzie dla "Daily Mail".

Niezwykłe skutki choroby

Chrese Evans w 2016 r. zachorowała na raka piersi. Brak wystarczającego ubezpieczenia medycznego zmusił ją do utworzenia zbiórki w internecie. Nie udało się jednak zgromadzić wystarczających środków. Kobieta mimo to pokonała chorobę.

Wkrótce po terapii Chrese Evans odkryła w sobie zdolności paranormalne. Kobieta twierdzi, że potrafi przewidzieć przyszłość. Wyspecjalizowała się w prognozowaniu trzęsień ziemi, pomagała też w poszukiwaniu osób zaginionych.

Słynna wnuczka twierdzi też, że jako medium ma kontakt ze swoim dziadkiem. Stalin miał ją uprzedzić o nadejściu III wojny światowej. Ma do niej dojść, gdy zostanie zniszczona mieszcząca się w Kuncewie nad brzegiem rzeki Moskwa dacza Józefa Stalina, w której zmarł.

Widać Chrese Evans nie udało się do końca zerwać z ponurym dziedzictwem.

Zobacz także: M. Lempart o protestach: "Mamy trzy formy działania"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić