Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek
|
aktualizacja

Przerażająca wizja końca świata. Nostradamus wszystko przepowiedział

61
Podziel się:

Kiedy będzie koniec świata? I jak ma wyglądać koniec ludzkości? Nostradamus już to przepowiedział. I to dawno temu. Jego wizja jest przerażająca.

Przerażająca wizja końca świata. Nostradamus wszystko przepowiedział
Przerażająca wizja Nostradamusa o końcu świata (Pixabay)

Przerażająca wizja Nostradamusa. Świat czeka katastrofa

Jak będzie wyglądał koniec świata? Nostradamus miał przewidzieć, że u kresu ludzkości nadejdzie Antychryst, inaczej Wielki Król Grozy.

Kiedy nadejdzie koniec świata? Według Nostradamusa stanie się to po inwazji ze wschodu Europy. XVI-wieczny francuski mistyk przepowiedział, że najpierw świat nawiedzą różne kataklizmy i wojny, a wśród nich między innymi inwazja Islamu.

Przerażająca wizja Nostradamusa mówi o III wojnie światowej, która rozegra się głównie na tle religijnym. W walkach zginą miliardy osób, a same zmagania wojenne potrwają 27 lat. Zniszczenia będą ogromne. Trudno je sobie nawet wyobrazić.

Nostradamus swoje przepowiednie pisał wierszem. Jego przerażająca wizja jest jedną z najbardziej znanych przepowiedni mówiących o końcu świata.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(61)
Socjolog
2 lata temu
Końca świata nie będzie, tylko koniec ludzkości. Słońce któregoś dnia przestanie świecić i to już na zawsze. To są jeszcze odległe czasy, ale nadejdą. Nie będzie słońca, nie będzie życia. Ludzie, ptaki, zwierzęta , przyroda wszystko zniknie. Przedtem jeszcze nastąpi. III wojna światowa na tle religijnym. Islam będzie chciał zawładnąć glob i doprowadzić do jednej religii. Zginą miliardy ludzi, nastąpi zaraza. Ludzie będą zazdrościć już nieżyjącym.
Mama
2 lata temu
Każdy ma swoj koniec świata jak umiera A to dość łatwe do przewidzenia
Wik
2 lata temu
od lat siedemdziesątych ub.w.świadkowie J. kilka razy widzieli koniec świata i nic z tego nie wynikło będzie wtedy gdy jakiś szaleniec użyje atomu i kropka.
Kali
2 lata temu
Który to już będzie koniec świata?
Patrick
2 lata temu
Hmm trzy razy przeczytałam artykuł i nic przerażającego nie wyczytałam. Serio? Trzy zdania na krzyż, żadnych konkretów, cytatów. Zwykły clickbait.
Damian 22 22
2 lata temu
Koniec nie bedzie tak wygladal,nie czytasz Ewangeli chyba,Pan Jezus ma przyjsc na swiat prosze sobie poczytac Pismo Świete,polecam
Lili
2 lata temu
Nie będzie żadnego końca świata
Ela
2 lata temu
Radze poczytac apokalipse wg sw.Jana...
Nostri
2 lata temu
Przecież już jest katastrofa. Czasy ostateczne są właśnie teraz w tym momencie.
Maciek
2 lata temu
Bardzo mocno interesuję się przepowiedniami Nostradamusa i nigdzie nie napisał że przewiduje koniec świata. Przepowiadał wiele wojen światowych i zmian ale nigdy nie napisał koniec świata. Jedyne co napisał że nie może zajrzeć dalej niż rok 3700 (dokładnego roku nie pamiętam), ale nie pisał że wtedy nastąpi koniec świata, wręcz przeciwnie, jest to data po której człowiek wygra ze śmiercią. A te wszystkie pseudo artykuły o końcu świata według Nostradamusa są wyssane z palca. Tak jak przewidywali że w 2000 roku będzie koniec świata bo Nostradamus napisał że na ziemię zejdzie Pan zagłady, równie dobrze może to oznaczać narodziny kogoś kto wywoła np III wojnę światową.
Pppppp
2 lata temu
Bzdury jakieś
Bentinka
2 lata temu
Apokalipsa Jana wypełnia się na naszych oczach. To czas padania na kolana i przyjęcia Jezusa
Gienek
2 lata temu
A ja myslałem ze ludzie się obudzą po wiosennym ataku koronawirusa.....a tu proszę kobiety jakie zachowanie....ataki na kościoły nie do pomyślenia a co dopiero zrealizowania. Ludzie opamietajcie sie!!!!!
AGA
2 lata temu
Przerażające jest to że II Wojna Światowa się skończyła i już spokój się robił i od nowa. Już ludzie mieli dobrze to odnowa. Nienawiść zazdrość i wzajemna niechęć. Już nie mówiąc że rodzina nie istnieje. Tylko babcie nasze jeszcze miały to.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić