Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego. Nie dał żadnej nadziei

30

Decyzje podejmowane przez polityków niejednokrotnie wzbudzają wiele kontrowersji. Ostatnio najpopularniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski został zapytany, czy polscy decydenci odpowiedzą kiedyś za swoje ruchy. Co powiedział?

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego. Nie dał żadnej nadziei
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski nieustannie cieszy się sporą popularnością. Jasnowidz regularnie prowadzi audycje na YouTube, podczas których prezentuje rozmaite wizje. Niejednokrotnie Jackowski odpowiada na pytania internautów.

Tak też było tym razem. Jackowski został zapytany między innymi o kwestię odpowiedzialności polityków.

Panie Krzysztofie, w Polsce nagminnie jest łamane przez polityków prawo. Czy uważa pan, że politycy wiedzą, że na przykład czeka nas wkrótce coś, co spowoduje, że nie odpowiedzą oni za to, więc nie kryją się z tym? - usłyszał Jackowski.

Krzysztof Jackowski: "Dlatego tak się zachowują"

Ci, którzy mają nadzieję na to, że politycy poniosą konsekwencje, mogą się rozczarować odpowiedzią Krzysztofa Jackowskiego.

Ja jeszcze pamiętam czasy komuny i proszę mi wierzyć, że pamiętam jedno ukaranie polityków. To małżeństwo Ceaușescu z Rumunii. To był sekretarz naczelny, czy jak to się wtedy nazywało, partii. Ich spotkała tragiczna kara. Był dość szybki sąd po upadku komunizmu w Rumunii, natomiast ogólnie mało mi się znane przypadki, żeby politycy za cokolwiek odpowiadali. Dlatego tak się zachowują. Ale w tym przypadku jest coś więcej. I nie będę tego pogłębiał - podsumował jasnowidz.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić