Przerażająca zbrodnia. Hindus ściął głowę siostrze

358

W stanie Uttar Pradesh w Indiach doszło do makabrycznego zabójstwa. Brat ściął głowę swojej siostrze za to, że chciała zawrzeć małżeństwo wbrew woli rodziny. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać jak mężczyzna spaceruje z głową 18-latki w rękach.

Przerażająca zbrodnia. Hindus ściął głowę  siostrze
Honorowe zabójstwo miało miejsce w Indiach. (Twitter)

Do zdarzenia doszło w pobliżu miasta Barabanki w stanie Uttar Pradesh w Indiach. 18-letnia Aashifa uciekła z domu ze swoim partnerem Chandem Babu. Oboje pochodzili z tej samej wioski Mithwara i zamierzali wkrótce się pobrać.

Obciął głowę własnej siostrze

Nastolatka opuściła swoją rodzinę, ponieważ ta nie zgadzała się na ślub. Ojciec Aashify Abdul Rashid i jej brat Riyaz kazali dziewczynie zerwać kontakt z narzeczonym.

Kiedy 18-latka nie posłuchała poleceń rodziny i uciekła, jej ojciec udał się na policję. Oskarżył Chanda Babu o uprowadzenie córki. Partnera Aashify aresztowano, a ją "zwrócono" ojcu i bratu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dwie główne bolączki Ukrainy. Generał alarmuje

20 lipca Riyaz postanowił ukarać Aashifę za nieposłuszeństwo. Zrobił to w najsurowszy możliwy sposób. Dopuścił się tzw. honorowego zabójstwa i obciął siostrze głowę. Następnie udał się w kierunku posterunku policji w Fatehpur.

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać jak Riyaz przechadza się wiejską drogą z pakunkiem w rękach. To, co wydawało się zakrwawioną reklamówką okazało się być głową 18-latki. Nadinspektor policji Barabanki, Ashutosh Mishra, powiedział, że przed zabójstwem rodzeństwo po raz kolejny się pokłóciło.

W przypływie wściekłości Riyaz podniósł ostrą broń i ściął głowę swojej siostrze, po czym udał się na komisariat - powiedział.

22-latka z głową siostry w rękach zauważyło kilka osób, które natychmiast wezwały policję. Riyaz został zatrzymany i obecnie przebywa w areszcie. Ciało Aashify wysłan do zakładu medycyny sądowej w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Na miejscu zbrodni zebrano liczne dowody świadczące o winie 22-latka.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić