Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...

Przerażająca zbrodnia. Hindus ściął głowę siostrze

358

W stanie Uttar Pradesh w Indiach doszło do makabrycznego zabójstwa. Brat ściął głowę swojej siostrze za to, że chciała zawrzeć małżeństwo wbrew woli rodziny. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać jak mężczyzna spaceruje z głową 18-latki w rękach.

Przerażająca zbrodnia. Hindus ściął głowę  siostrze
Honorowe zabójstwo miało miejsce w Indiach. (Twitter)

Do zdarzenia doszło w pobliżu miasta Barabanki w stanie Uttar Pradesh w Indiach. 18-letnia Aashifa uciekła z domu ze swoim partnerem Chandem Babu. Oboje pochodzili z tej samej wioski Mithwara i zamierzali wkrótce się pobrać.

Obciął głowę własnej siostrze

Nastolatka opuściła swoją rodzinę, ponieważ ta nie zgadzała się na ślub. Ojciec Aashify Abdul Rashid i jej brat Riyaz kazali dziewczynie zerwać kontakt z narzeczonym.

Kiedy 18-latka nie posłuchała poleceń rodziny i uciekła, jej ojciec udał się na policję. Oskarżył Chanda Babu o uprowadzenie córki. Partnera Aashify aresztowano, a ją "zwrócono" ojcu i bratu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dwie główne bolączki Ukrainy. Generał alarmuje

20 lipca Riyaz postanowił ukarać Aashifę za nieposłuszeństwo. Zrobił to w najsurowszy możliwy sposób. Dopuścił się tzw. honorowego zabójstwa i obciął siostrze głowę. Następnie udał się w kierunku posterunku policji w Fatehpur.

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać jak Riyaz przechadza się wiejską drogą z pakunkiem w rękach. To, co wydawało się zakrwawioną reklamówką okazało się być głową 18-latki. Nadinspektor policji Barabanki, Ashutosh Mishra, powiedział, że przed zabójstwem rodzeństwo po raz kolejny się pokłóciło.

W przypływie wściekłości Riyaz podniósł ostrą broń i ściął głowę swojej siostrze, po czym udał się na komisariat - powiedział.

22-latka z głową siostry w rękach zauważyło kilka osób, które natychmiast wezwały policję. Riyaz został zatrzymany i obecnie przebywa w areszcie. Ciało Aashify wysłan do zakładu medycyny sądowej w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Na miejscu zbrodni zebrano liczne dowody świadczące o winie 22-latka.

Autor: ABA
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Kierowca ma czuwać w nocy! Twórca powiedział o zachciankach Sergio Ramosa
Dramatyczny wypadek na budowie warszawskiego muzeum. Pracownik spadł do wykopu
Już w przerwie zmieniono komentatora. Pomylił mecz z wiecem politycznym
Bezprecedensowa decyzja prezydenta Torunia. Zakazał "publicznego różańca"
Odeszła Marta Czok. Malarka pracowała do ostatniej chwili
USA mogą złagodzić sankcje dla Białorusi. Zyska też Rosja
Wpadł do zamarzniętego jeziora. Strażacy pożegnali swojego druha
Kiedy sadzić truskawki w doniczkach? Pilnuj terminu, bo zmarnujesz sadzonki
Kiedy pikować pelargonie? Po tym poznasz, że już czas to zrobić
Ryż zapiekany z jabłkami. Tak smaczny, że błyskawicznie znika ze stołu
Tragiczne wieści z Liceum im. Słowackiego. Nie żyje 16-letni uczeń z Warszawy
Narodziny w samolocie. Fanta przyszła na świat na wysokości 11 km
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić