Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Przerażające filmy z Francji. Nagrali lincz na policjantce i zamieszki na ulicach

1012

W sylwestrową noc w całej Francji dochodziło do brutalnych zamieszek. Najtragiczniejsze wydarzenia miały jednak miejsce w podparyskim Champigny-sur-Marne.

Przerażające filmy z Francji. Nagrali lincz na policjantce i zamieszki na ulicach
(Twitter)

Bójki, zniszczenia i pobicia. W stolicy Francji w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia spłonęło ok. 1000 samochodów zaparkowanych na ulicach. Najgłośniejsza jest jednak sprawa brutalnie pobitej policjantki. Do sieci trafiły dramatyczne nagrania, na których widać, jak członkowie młodzieżowej bandy biją leżącą kobietę.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kobieta cudem wyrwała się agresywnemu tłumowi. Pobity został również jej kolega. Funkcjonariusze zostali wezwani na miejsce, gdzie ok. 300 chuliganów wszczęło zamieszki po tym, jak nie zostali wpuszczeni na prywatne przyjęcie. Rozwścieczona horda rzuciła się na policjantów natychmiast po ich przybyciu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Do tej pory udało się aresztować dwóch nastolatków podejrzanych o udział w brutalnym napadzie na policjantkę. Pozostali są poszukiwani z dużą determinacją, bo sprawą zajęli się najważniejsi politycy w kraju. Skomentował ją m.in. prezydent Macron, który zapewnił, że "winni tchórzliwego i zbrodniczego linczu na policjantach w trakcie ich służby 31 grudnia zostaną znalezieni i ukarani".

Nie rozumiem, jak mogli zostać tak rzuceni samotnie na pożarcie. To czyste szaleństwo – komentowała Patrice Ribeiro z policyjnego związku zawodowego.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Zamaskowany mężczyzna obrabował bank w Katowicach. Policja publikuje nagranie
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić