Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 
aktualizacja 

Przerażające sceny obok szkoły podstawowej. Wykorzystał dziecko

128

Do napaści na dziecko doszło w Heywood w hrabstwie Greater Manchester w Wielkiej Brytanii. Dziewczynka, której wiek i dane pozostają tajemnicą, została wykorzystana przez napastnika. Podejrzany o przestępstwo 24-latek opuścił więzienie po wpłaceniu kaucji.

Przerażające sceny obok szkoły podstawowej. Wykorzystał dziecko
Do napaści na dziewczynkę doszło niedaleko szkoły podstawowej (Getty Images, kelvinjay)

Według ustaleń "Daily Mail" podejrzany 24-latek został już przesłuchany przez policję. Miejsce zdarzenia zostało dokładnie zbadane przez śledczych z Greater Manchester i specjalistów od kryminalistyki. W pobliżu postawiono także specjalny namiot, w którym są prowadzone analizy zebranych dowodów.

Napad na dziewczynkę koło szkoły

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w godzinach wieczornych w pobliżu Balmoral Drive w Darnhill w Heywood. Dziewczynka została napadnięta na obszarze porośniętym wysoką trawą i umiejscowionym zaledwie kilka metrów od Szkoły Podstawowej im. świętej Małgorzaty.

Funkcjonariusze policji deklarują, że wspierają zarówno ofiarę, jak i pozostałych członków jej rodziny. Detektyw David Crewe udzielił wywiadu dla portalu "Yahoo! News", w którym nazwał zdarzenie "przerażającym".

To przerażające zdarzenie, mamy wyspecjalizowanych oficerów, którzy wspierają dziewczynkę i jej rodzinę podczas tej trudnej próby – wyjaśnił David Crewe w wywiadzie dla "Yahoo! News".

Zobacz też: Czarzasty: pedofil to zwykły bandyta

Crewe odniósł się również do decyzji o zwolnieniu podejrzanego po wpłaceniu kaucji. Zapewnił, że śledczy nie ustają w wysiłkach, aby wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzenia i doprowadzić do ukarania winnego.

Chociaż mężczyzna został aresztowany, a potem zwolniony za kaucją (...) policja nadal aktywnie prowadzi dochodzenie w celu ustalenia wszystkich okoliczności towarzyszących tej zbrodni – zapewnił David Crewe.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić