Przerażające wieści z Małopolski. "Zabójstwo w Sylwestra na imprezie"

85

Małopolska Policja poinformowała o tragicznym finale awantury na domowej imprezie, na terenie krakowskich Mistrzejowic. Mężczyzna w sylwestra ugodził nożem krewnego. Niestety, 28-latek wkrótce zmarł z powodu odniesionych obrażeń.

Przerażające wieści z Małopolski. "Zabójstwo w Sylwestra na imprezie"
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay, Getty Images)

Do przerażających scen doszło w mieszkaniu na terenie Mistrzejowic, dzielnicy XV Krakowa. Mniej więcej o godzinie 22 w sylwestra doszło do kłótni pomiędzy spędzającymi go wspólnie mężczyznami. Jeden z nich - 36-letni gospodarz - w przypływie emocji chwycił za nóż. Ugodził nim 28-latka, podaje Małopolska Policja.

Zabójstwo w Sylwestra na domowej imprezie. (...) Pomiędzy młodymi mężczyznami doszło do awantury. (...) Gospodarz ugodził nożem (...) krewnego - brzmi fragm. wpisu krakowskiej policji w social mediach (Facebook).

Małopolscy policjanci wkrótce przybyli na miejsce, a kiedy zobaczyli leżącego na podłodze młodszego z mężczyzn, natychmiast zaczęli udzielać mu pierwszej pomocy. W międzyczasie wezwano także pogotowie.

Młodszy z mężczyzn w ciężkim stanie trafił do krakowskiego szpitala

28-latek trafił do szpitala w Krakowie. Lekarze za wszelką cenę starali się uratować jego życie, jednak finał awantury był tragiczny - mężczyzna zmarł.

Gospodarz domu usłyszał już zarzuty o zabójstwo. Policjanci zabezpieczyli w mieszkaniu m.in. nóż, który jest ważnym dowodem w sprawie.

Obecnie 36-latek trafił do aresztu, na co zdecydował się sąd w Krakowie. Za kratami spędzi trzy miesiące, jednak grozi mu pozostanie tam do końca życia.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić