Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
HNM
|

Była całkowicie naga. Próbowano ją zgwałcić. Skoczyła z 1. piętra

35
Podziel się

Audrius Silinskas, obywatel Litwy, został skazany na 9 lat za próbę gwałtu na kobiecie, mieszkańce Irlandii Północnej. Kobieta za wszelką cenę chciała mu uciec. Z tego powodu zdecydowała się nawet na to, aby... naga wyskoczyć z pierwszego piętra, z balkonu.

Była całkowicie naga. Próbowano ją zgwałcić. Skoczyła z 1. piętra
Mężczyzna odsiaduje wyrok w Newry Crown Court w Irlandii Północnej (zdj.) (Negative Space (CC0), Google Maps)
bFdKVKrp

Audrius Silinskas został właśnie skazany za przestępstwo, którego dopuścił się w 15 sierpnia 2019 r. Wtedy to przyjechał po nieznanej tożsamości kobietę, swoją późniejszą ofiarę, na lotnisko w Belfaście. Następnie przywiózł ją do swojego domu, relacjonuje redakcja Daily Star.

Kobieta szukała pracy. W domu Silinskasa ten natomiast zaczął przy nieznajomej pić whisky, próbując nieco poluzować atmosferę. Po chwili zaczął dobierać się do swojej ofiary, pomimo jej stanowczej odmowy.

Kiedy odmówiła jego wstępnym zalotom, pchnął ją na łóżko i oświadczył, że to jego dom, i że zrobi, co chce, [wcześniej - red.] nakazując jej zdjąć ubranie - opowiadał przerażające szczegóły sędzia z Newry Crown Court w Irlandii Północnej, podaje Daily Star.
bFdKVKrr

Próbował ją zgwałcić, jednak kobieta starała się usilnie uwolnić, choćby ryzykując utratą życia

Mężczyzna, pomimo wyraźnych sygnałów, że kobieta nie chce zbliżenia, zaczął zmuszać ją, aby mu się poddała.

Pomimo jej protestów zaczął ją gwałcić. Próbowała walczyć i wołać o pomoc, nawet chwytając małą parę nożyczek ze stolika nocnego, aby spróbować go dźgnąć, aby przestał - tłumaczył sędzia.
bFdKVKrx

Pomimo trudności, kobiecie udało się wyswobodzić, choć mężczyzna był bardzo silny i agresywny. Niestety, jedyną ucieczką, jaką widziała, aby ostatecznie uciec napastnikowi, był skok z balkonu.

Jak się wkrótce okazało, Litwin już był w swoim kraju oskarżony, a nawet skazany za gwałt. Gordon Kerr QC, sędzia, wyznał, że mężczyzna pierwotnie nie chciał przyznać się do winy. Na szczęście jednak zmienił zdanie, jednocześnie ratując w ten sposób swoją ofiarę przed ponownym zetknięciem się z przerażającymi faktami, ponownym przeżyciem traumy - słowem: piekłem, jakie musiałaby przeżyć po raz kolejny, opowiadając o całej sprawie przed prokuraturą.

Litwin przebywał w Irlandii Północnej nielegalnie, podaje Daily Star. Teraz spędzi w więzieniu 9 lat. Zanim złoży wniosek o warunkowe zwolnienie, będzie musiał odsiedzieć minimum 6 lat.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdKVKrS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(35)
axs
miesiąc temu
przyjechał po nieznanej tożsamości kobiecie? Po jakiemu to jest. Google translator i brak korekty? Poziom dziennikarstwa zero.
żabojadzwybor...
miesiąc temu
Okazuje się, że największym wyzwaniem (niektórych) polskich dziennikarzy jest nie rzetelność przekazu a... jezyk polski. Dlaczego?🤔
Zulu Gula
miesiąc temu
Polska język, trudna język.
bFdKVKrT
KOmentator
miesiąc temu
Powinien zostac sazany na krzeslo elektryczne. Bez ulaskawienia. Unia Europejska chroni bandytow i mordercow niepotrzebnie. Spoleczenstwo to ma byc umowa ludzi ZDROWYCH !!! Chorych nieuleczalnie psychicznie, ale groznych dla otoczenia nalezy eliminowac DLA DOBRA LUDZKOSCI. Chocby dlatego, aby sie zle geny nie rozmnazaly !!!
Gdy inni rurb...
2 miesiące temu
Zamówić 10 żeby zrobili mu to samo
Mania
2 miesiące temu
9 lat? To gorzej niż kpina
ToJa
2 miesiące temu
Podstawowa kara powinna byc kastracja bez znieczulenia,,,
edek
2 miesiące temu
10 lat powinien dostać, a jak użył na niej jakiegoś środka chemicznego to 50 lat.
Nowe zaskocze...
2 miesiące temu
jakby to było coś nowego, nie spotykanego wcześniej
Do redakcji !...
2 miesiące temu
Pozwalając na umieszczanie ofert W komentarzach seksualnych na swojej stronie zostaniecie oskarżeni o współudział w sutenerstwie i prostytucji. Gdzie moderator strony ?
atx
2 miesiące temu
Ciekawe że o2 nie widzi tej żałosnej reklamy w postach na wszystkich pseudo artykułach, na bank biorą za to kasę. Sprzedają się jak te rzekome studentki. Dno
Zizou
2 miesiące temu
Mydełko już czeka na Litwina
Sołtys
2 miesiące temu
Może tam mu pod prysznicem pokażą co to jest gwałt ...
bFdKVKrL
...
2 miesiące temu
skutki tłumaczenia tekstu oryginalnego przez wujka GOOGLe.. polecam naukę jeżyka... redaktorku czytaj to co napisałeś a raczej skopiowałeś
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić