o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Robert Czykiel
|

Koronawirus. Jak skończy się pandemia? Zdumiewające słowa jasnowidzki

71
Podziel się

Sylvia Browne nie żyje od siedmiu lat, ale teraz jej przepowiednia krąży po internecie. Wygląda na to, że amerykańska jasnowidzka przewidziała nadejście pandemii koronawirusa.

Koronawirus. Jak skończy się pandemia? Zdumiewające słowa jasnowidzki
(Getty Images)
bEhLVhit

Na razie nie widać końca pandemii koronawirusa. Codziennie przybywa osób zakażonych i ofiar śmiertelnych. Ludzie cały czas zadają sobie pytania, skąd wziął się niebezpieczny wirus i czy można było przewidzieć jego nagłe pojawienie się na świecie.

Sylvia Browne przewidziała nadejście koronawirusa?

Nie ma jednoznacznych odpowiedzi, a to nakręca teorie spiskowe. Popularne są także przepowiednie. Ostatnio po sieci krążą słowa Sylvii Browne z 2008 roku. Czy amerykańska jasnowidzka przewidziała nadejście pandemii?

Około 2020 roku na całym świecie rozprzestrzeni się choroba podobna do zapalenia płuc. Będzie atakować płuca i oskrzela, a wszystkie znane dotąd metody leczenia będą zawodzić. Bardziej zdumiewający jednak będzie fakt, że zniknie tak samo szybko, jak się pojawi. Ponownie zaatakuje dziesięć lat później, a następnie zniknie całkowicie - napisała Browne w książce "End of Days: Predictions and Prophecies about the End of the World".
bEhLVhiv
Zobacz także: Kulisy branży wróżbiarskiej. Zdemaskowaliśmy jasnowidza

Rzeczywiście powyższa przepowiednia łączy się z pandemią koronawirusa. Z jasnowidzami jednak jest tak, że częściej się mylą, a głośno się o nich robi w momencie, gdy jedna z przepowiedni się sprawdzi.

Sylvia Browne widocznie w tym przypadku miała szczęście. Analitycy jej twórczości szybko wzięli na tapet inne przepowiednie, które kompletnie się nie sprawdziły. Najbardziej wymowna jest ta dotycząca jej śmierci. Amerykanka była przekonana, że umrze w wieku 88 lat, a w rzeczywistości odeszła z tego świata 11 lat wcześniej.

bEhLVhiB

Browne także twierdziła, że w 2010 roku ludzie nie będą łapać przeziębienia, znikną problemy ze słuchem i wzrokiem, a nawet nowotwory, anoreksja i bulimia. Zwiastowała także nadejście końca świata w wyniku globalnego ocieplenia. Nic się nie sprawdziło.

Czytaj także:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEhLVhiW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(71)
do freedom
8 miesięcy temu
owszem zniknie pandemia po wynalezieniu szczepionki - a ty sie za duzo komiksow naczytales i stad te teorie spiskowe hehhe
Montreal
8 miesięcy temu
Nasza planeta jest przeludniona instytucje finansowe wypłacające emerytury lub renty mają problem bo ludzie zbyt długo żyją stąd wychodowano wirusa który ma za zadanie poprawić kondycję tych firm
pomysł
10 miesięcy temu
nowy program rządowy i hasło wyborcze na przyszłe wybory do sejmu: maseczka plus
bEhLVhiX
spokojny
10 miesięcy temu
Moja stara znikła przed miesiącem - teraz pojawiła sie w Kołobrzegu , dostałem widokówkę .....potem ma znowu zniknąć ?
czarnowidz
10 miesięcy temu
mam swoją teorię według której osoba, która trzyma obecnie świat w garści i całą scenę polityczną ma już umrzeć, ale przed śmiercią jeszcze chce zaszkodzić możliwie jak największej liczbie osób jak tylko się da
jasnowidz
10 miesięcy temu
pandemia się skończy, gdy politycy którzy ją wprowadzili zawisną na stryczkach lub zostaną odsunięci od władzy i pozamykani w więzieniach
FIFI
10 miesięcy temu
Jackowska :)
ddt
10 miesięcy temu
w totolotka nie umie wygrac a przepowiada nie wiadomo co
glacabłysk
10 miesięcy temu
W Polsce też jest jeden czarnowidz, kompletna porażka
o2oooo
10 miesięcy temu
Co znaczy: "wzięli na tapet"?
joda
10 miesięcy temu
Zniknie bo przestanie się o niej pisać w mediach. Powtórka z rozrywki za następne dziesięć lat. Ktoś za nic nie chce zrezygnować z władzy nad światem.
Nie wiadomo
10 miesięcy temu
Choroba zniknie...a kryzys pozostanie..? Jedna z teorii spiskowych
londo
10 miesięcy temu
Drugie zamknięcie Europy od 18 września? Wiele na to wskazuje. Hiszpańskojęzyczna gazeta Euro Weekly News pisze – że kraj ten i większość innych krajów Europy Zachodniej ponownie przejdą do ścisłej blokady z powodu koronawirusa. Potwierdza to również audycja niemiecko- syryjskiego dziennikarza Hamudi Ebalza – który ostrzegł na swoim kanale YouTube – że do 30 września cała Europa Zachodnia zostanie pogrążona w sześciomiesięcznym zamknięciu – które zostanie wymuszone przez wojsko. Celem jest przyspieszenie planowanego zniszczenia gospodarki i zmuszenie wszystkich ludzi do przebadania się na koronawirusa, a następnie zaszczepienia. Socjalistyczny hiszpański premier Pedro Sánchez, który – jak sam powiedział, jest „wojowniczo pro-UE” – 18 września pchnie kraj z powrotem do ścisłego zamknięcia – według Euro Weekly News – rzekomo z powodu „niepokojącego wzrostu” liczby zakażeń Covid-19. Faza 1 – nastąpi blokada regionalna. Hiszpanie nie mogą już wtedy opuszczać swojej gminy lub miejsca zamieszkania. Granice z Francją i Portugalią będą również zamknięte dla wszelkiego ruchu „zbędnego”. Faza 2 – rozpocznie się po 2 tygodniach od rozpoczęcia fazy 1 – i zostaną zamknięte wszystkie „mniej istotne” firmy, takie jak gastronomia, kina, teatry i inne miejsca i wydarzenia, do których przyjeżdża wiele osób.Kolejne 2 tygodnie później rozpocznie się Faza 3 – Wtedy wszyscy znów muszą zostać w domu, a zakupy można robić tylko na ściśle określonych warunkach. Dokładnie to usłyszał Ebalz o planach dla Niemiec. Tym razem jednak druga blokada zostanie również wymuszona przez siły zbrojne, które mają z góry stłumić masowe powstanie ludowe w zarodku. Dwóch hiszpańskich polityków ujawniło w sobotę Euro Weekly, że odbyły się już rozmowy z premierami innych krajów na temat planowanej drugiej blokady, w tym brytyjskim premierem Borisem Johnsonem.To jeden z powodów, dla których firmy odwołują wakacyjne loty i podróże we wrześniu. Zostali o tym z góry ostrzeżeni – wyjaśnił jeden z ministrów. Każdy powinien zostać przebadany i zaszczepiony Zamykanie gospodarki i społeczeństwa na wiele miesięcy powinno mieć na celu „ochronę ludności”, ale coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, że realizowany jest zupełnie inny program, a wręcz przeciwny ochronie ludności. Gospodarka jest celowo niszczona, ludność celowo popychana do granic możliwości i przerażona oszustwem związanym z pandemią koronawirusową „drugiej fali”, co skłania wszystkich do poddania się testom i szczepieniom.
bEhLVhiP
Hahaha
10 miesięcy temu
Jackowski ma konkurencję
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić