o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Zjawiło się wojsko. Przerażające odkrycie w woj. kuj.-pomorskim

170
Podziel się

W woj. kujawsko-pomorskim natrafiono na niepokojące znalezisko. Dziura w ziemi skrywała w swoim wnętrzu niebezpieczny sekret. Przez przypadek odkrył go robotnik wykonujący w tym miejscu prace ziemne. Musiała interweniować policja.

Zjawiło się wojsko. Przerażające odkrycie w woj. kuj.-pomorskim
Dziura w ziemi skrywała niebezpieczny sekret. (KPP w Sępólnie Krajeńskim)
bEEbsoAB

W Zamartem (woj. kujawsko-pomorskie) przez przypadek odkryto niebezpieczną tajemnicę. W czwartek podczas wykonywania prac ziemnych na nieużytkach rolnych 44-letni mieszkaniec gminy Kamień Krajeński znalazł pocisk artyleryjski.

Niebezpieczne odkrycie na polu

Niewybuch znajdował się w około metrowym wykopie pod wiszącą nad nim skarpą ziemną. O swoim nietypowym odkryciu mężczyzna powiadomił policję, która natychmiast udała się na miejsce i zabezpieczyła teren.

bEEbsoAD
Na miejscu funkcjonariusz patrolu rozpoznania minersko-pirotechnicznego z Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim rozpoznał w przedmiocie niemiecki pocisk przeciwpancerny, najpewniej działa PAK 40-75 mm, pochodzące prawdopodobnie z czasów II wojny światowej - przekazało KPP w Sępólnie Krajeńskim.
bEEbsoAJ

Do czasu przyjazdu saperów teren zabezpieczany był przez funkcjonariuszy z Sępólna Krajewskiego. W piątek wczesnym rankiem pocisk został przekazany saperom z jednostki wojskowej w Chełmnie.

Zobacz także: Podziemny labirynt korytarzy sprzed kilkuset lat. Tajemnicze miejsce na Lubelszczyźnie
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEbsoBe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(170)
endloch
2 miesiące temu
Niemcy powinni zapłacić za całą operację.
Luki
2 miesiące temu
Zapraszam na Dolny Śląsk, niedaleko kamiennej góry, idąc na grzyby znajdujesz pociski i to nie w ziemi.... A na ziemi. Saperzy jak próbowali rozmontować ten las to na start w 2 tyg 10 ton bomb itp...z wierzchu... Więcej bomb granatów oto jak grzybów
Nice
2 miesiące temu
Wow, ale dramatyczne. Człowiek widzi tytuł myśli: ,,5 tonowa bomba? Beczki pełne odpadów radioaktywnych? Skrzynia pełna amunicji?" Gdy okazuje się że to jeden pocisk 75mm
bEEbsoBf
Tonii
2 miesiące temu
Hmm a skąd ci nieznani NAZIŚCI są. Z którego kraju, kraju którego nie ma na mapach świata mieli mieć hmm Niemieckie pociski ich czołgi te karabiny Uboty. Tak tak, tetaz po tak przerażającym tekście autora jest pisana nowa chisyoria niemiec
hhhh
2 miesiące temu
a co on tam na tych nieużytkach tam grzebał ????!!!!
Oki
2 miesiące temu
Poziom dziennikarstwa żenujący. Artykuł napisała osoba na poziomie pierwszej klasy szkoły podstawowej. Cóż za niesamowity dramatyzm i sensacja. Takich znalezisk w Polsce jest OGROM i robić sensację - toć to szok!!!!!!!
robol
2 miesiące temu
to skandal (dziennikarski) dwie wojny światowe ,potopy, powstania a tu znalazł się jakiś pocisk , pewnie po 2 wojnie światowej nie policzyli wszystkich?
GajowyMarucha
2 miesiące temu
'Kuj' to mi zrobili jak się szczepiłem .
:-(
2 miesiące temu
Pociski przeciwpancerne nie wybuchają,więc o co tyle krzyku. To po prostu kawał żelaza.
He,he,he.
2 miesiące temu
Co nam tu "AŁTOR" POciska?!
Szajba Dnia
2 miesiące temu
Może się jeszcze okazać, że posiadanie solidnego wykrywacza metali to nie taki zły pomysł.
Achromatic
2 miesiące temu
Szpitale nie nadążają z przyjmowaniem ludzi będących w szoku po tym przerażającym, wstrząsającym, przerastającym wszelkie wyobrażenia odkryciu.
qwerty
2 miesiące temu
niemiecki pocisk przeciwpancerny, najpewniej działa PAK 40-75 mm, pochodzące prawdopodobnie z czasów II wojny światowej - i tutaj pytanie do redaktora - podczas których wojen światowych było używane działo PAK 40??
bEEbsoAX
Twój nick
2 miesiące temu
Mogli wezwać dworczyka, Anię niepokoić saperów. Takie fanty to on kiedyś woził maluchem
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić