"Przygotujcie się, nadchodzi". Przerażające nagranie z Syberii

Do sieci trafiło wstrząsające nagranie z jednej z kopalni na Syberii. Z niewiadomych przyczyn rosyjscy górnicy postanowili okrutnie "zabawić się" z niedźwiedziem. Zwabili zwierzę jedzeniem w miejsce, gdzie umieścili… materiały wybuchowe.

"Przygotujcie się, nadchodzi". Przerażające nagranie z Syberii
Rosyjscy górnicy wysadzili w powietrze niedźwiedzia (YouTube)

Trudno zrozumieć, dlaczego ktoś miałby wpaść na tak bestialski pomysł. Nagranie z Syberii, które ostatnio trafiło do mediów społecznościowych, ukazało ludzką bezmyślność i okrucieństwo w najczystszej postaci.

Zwabili niedźwiedzia prosto na minę

Wideo zostało zarejestrowane na terenie syberyjskiej kopalni w okolicach Jakucji. Na nagraniu widać niedźwiedzia brunatnego, wychodzącego spokojnie ze śnieżnego, górzystego terenu i zmierzającego niespiesznie w kierunku górników, filmujących wszystko zza metalowego ogrodzenia.

Wydawać by się mogło, że to zwyczajna scena z życia dzikiego zwierzęcia, niestety rzeczywistość okazała się o wiele bardziej przerażająca. Jak wynika z rozmowy górników słyszanej na filmie, mężczyźni zastawili na niedźwiedzia pułapkę.

- Przygotujcie się, nadchodzi - mówi jeden z mężczyzn. Niczego nieświadome zwierzę podchodzi do specjalnie podstawionego na ziemi garnka z jedzeniem i wtedy dzieje się coś strasznego - następuje potężny wybuch. Nagranie kończy się, gdy na ekranie widać jedynie gęsty dym.

Górnicy zapłacą za swoje okrucieństwo

Wstrząsające wideo przyciągnęło uwagę nie tylko internautów, ale także urzędników z Jakucji, którzy oskarżają autorów nagrania o okrucieństwo wobec zwierząt. Rosyjski deputowany Władimir Burmatow zapowiedział, że górnicy poniosą surowe konsekwencje za swoje czyny.

Już zająłem się tymi degeneratami. Wsadzimy ich do więzienia - powiedział Burmatow, cytowany przez "Daily Mail".

Uwaga! Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach.

Zobacz także: Bestia zjadająca psy złapana. W pułapce Rosjanie znaleźli tygrysa amurskiego
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić