Przyłapani na gorącym uczynku. Kradli materiały, gdy nadleciał dron

51

Craiova-Piteşti Express Road to droga ekspresowa, która powstaje w Rumunii. W trakcie prac, budowniczy mają nie lada problemy, które bardzo wpływają na finalizację projektu. Jednym z nich są... złodzieje.

Przyłapani na gorącym uczynku. Kradli materiały, gdy nadleciał dron
Dziewczynka zauważyła drona. (YouTube, MND)

To miał być materiał reklamowy. Nagrywali dronem drogę, aby pokazać, co już udało zrobić się budowniczym. Nie spodziewali się, że kamera zarejestruje perfidne przestępstwo.

Przypadkiem nagrano moment, gdy złodzieje kradli materiały budowlane z placu budowy drogi ekspresowej w Rumunii. Jak podaje portal Hot News, rodzina skradła głównie metalowe części, celem późniejszego sprzedania ich na pobliskim skupie złomu.

Moment, o którym mowa, ma miejsce w 1:00 ww. filmu. Co jest w tym wszystkim najsmutniejsze to fakt, że złodziejom pomagały dzieci, które zaangażowane w proceder wyraźnie dobrze się przy tym wszystkim bawiły.

Rodzina wpadła w popłoch, kiedy jedna z dziewczynek zauważyła drona. Dorośli starali się zakryć twarze i przyspieszyli z ładowaniem materiałów na wóz z końmi. Po chwili sami do niego wsiedli i odjechali, bogatsi o parę rumuńskich lejów.

Jak podaje Digi24 - rodzina poszukiwana jest teraz przez miejscową policję. Na razie nie udało się jeszcze ustalić, kto konkretnie brał udział w przestępstwie.

Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić