Angelika Karpińska| 

Rafał Bochenek wziął ślub. Beata Szydło bawiła się na weselu

445

Poseł PiS Rafał Bochenek czekał na ten dzień od dawna. Już w kwietniu miał poślubić swoją ukochaną, ale uniemożliwiła im to pandemia. W końcu para stanęła na ślubnym kobiercu. Na weselu byłego rzecznika rządu bawiła się Beata Szydło.

Rafał Bochenek wziął ślub. Beata Szydło bawiła się na weselu
Rafał Bochenek wziął ślub (Wikimedia Commons, Kancelaria Premiera)

Rafał Bochenek ma dopiero 35 lat, a już zrobił imponującą karierę polityczną. Z wykształcenia jest prawnikiem. Od 2016 do 2017 r. pełnił funkcję rzecznika prasowego rządu Beaty Szydło.

W latach 2017-2018 był podsekretarzem stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Później był przewodniczącym sejmiku małopolskiego, a w marcu 2019 został dyrektorem w PGNiG. W tym samym roku startował w wyborach do Sejmu i od tamtej pory jest posłem.

Prywatnie od ponad dwóch lat polityk jest związany z 27-letnią Aleksandrą. Jego ukochana tak jak on ukończyła prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. W wywiadzie dla "SE" Bochenek przyznał, że Ola jest przyjaciółką jego kuzynki i dzięki temu się poznali.

Para już w kwietniu miała wziąć ślub. Ich plany pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa i związane z nią obostrzenia. Dlatego zdecydowali się przełożyć ceremonię.

Beata Szydło na weselu posła PiS

W piątek poseł PiS w końcu poślubił ukochaną. Rafał Bochenek w rozmowie z "Faktem" powiedział, że wszystko było tak, jak sobie wymarzyli. Na weselu bawiła się m.in. była premier Beata Szydło.

Musieliśmy z Olą przełożyć ślub na lipiec, bo chcieliśmy zaprosić naszych przyjaciół, wszystkie dla nas ważne osoby, które lubimy, kochamy, a w kwietniu to nie było możliwe. Trochę poczekaliśmy, ale się opłacało. Wesele było bardzo udane. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo wszystko był tak, jak sobie to wymyśliliśmy - zdradził "Faktowi" poseł.

Zobacz także: Nepotyzm w Solidarnej Polsce? Woś o żonie Ziobry: To jest dla niej przeszkodą, a nie wsparciem

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić