Rafał Królikowski pojechał na Zanzibar. Pochwalił się piękną żoną
Polskie gwiazdy pokochały Zanzibar. Co rusz udaje się tam jakiś przedstawiciel show-biznesu. Tym razem taki kierunek obrał Rafał Królikowski. W podróż wyruszył razem z żoną.
Królikowski raczej nie lubi mówić o swoim życiu prywatnym. Poza tym sporadycznie wrzuca do sieci jakiekolwiek migawki ukazujące jego sferę osobistą. Tym razem jednak było inaczej.
Celebryta pochwalił się fotkami z Zanzibaru. Na kilku z nich pojawiła się jego żona Dorota, którą poznał w 1994 roku. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci.
Rozmawiałem wczoraj z Masajami i doszliśmy do wniosku, że generalnie Hakuna Matata - pisze Królikowski pod migawkami z Zanzibaru.
Zanzibar. Fani podziwiają relacje Królikowskiego
Fani chętnie odnoszą się do fotek opublikowanych przez Królikowskiego. Pojawia się sporo ciepłych słów. "Bardzo ładnie, mój cel na następne wakacje", "idealnie tam mają", "trzeba przewietrzyć głowę" - piszą użytkownicy Instagrama.
Nie wszyscy jednak pochwalają ruch Królikowskiego. "Pan też pokazuje biedę w zestawieniu z luksusowym hotelem? Po co?" - pyta oburzony internauta.