"Won stąd, wara!". Jest reakcja ws. księdza, który przegonił wolontariuszkę WOŚP

237

Po sieci krąży nagranie, na którym widać, jak ksiądz przepędza wolontariuszkę WOŚP z okolic kościoła św. Szczepana w Krakowie. Do zachowania duchownego odniosła się już parafia.

"Won stąd, wara!". Jest reakcja ws. księdza, który przegonił wolontariuszkę WOŚP
Incydent pod kościołem w Krakowie (Facebook)

O skandalicznym zachowaniu księdza mówi się bardzo dużo. Na nagraniu, które trafiło na Facebooka, dokładnie widać i słychać, jak próbuje przepędzić wolontariuszkę z okolic kościoła.

W poniedziałek rano parafia św. Szczepana w Krakowie wydała oświadczenie w tej sprawie. Pojawiły się wyrazy ubolewania. Wyjaśniono również, że antybohaterem nagrania był kapłan z diecezji odesko-symferopolskiej na Ukrainie.

Przepraszamy wolontariuszkę i wszystkich, których te słowa i zachowanie kapłana obraziły, a które nie powinny mieć nigdy miejsca - możemy przeczytać w oświadczeniu.

Incydent pod kościołem. "To jest diabelska organizacja!"

Do skandalicznego zachowania księdza doszło w niedzielę pod kościołem św. Szczepana w Krakowie. To jest diabelska organizacja. Won stąd! Wara! - wykrzykiwał duchowny w kierunku dziewczyny zbierającej datki. Ta tłumaczyła mu, że Kościół powinien wspierać zbiórkę na rzecz potrzebujących.

Kościół jest zupełnie czymś innym. Wara stąd! Wara stąd! TVN diabolistycze, sam antychryst siedzi w tym. Won stąd! - ripostował kaplan.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić