o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Kosma Szczepaniak
|

Rafał Trzaskowski odpowiada Mateuszowi Morawieckiemu. "Śmiać mi się chcę"

54
Podziel się

Mateusz Morawiecki w ostatnim czasie podczas swoich wystąpień w bardzo bezpośredni sposób atakuje Rafała Trzaskowskiego. Kandydat KO na prezydenta w ostatnim wywiadzie postanowił odgryźć się premierowi.

Rafał Trzaskowski odpowiada Mateuszowi Morawieckiemu. "Śmiać mi się chcę"
Rafał Trzaskowski odpowiedział na krytykę Mateusza Morawieckiego (PAP, Marcin Bielecki)
bDfyCbsl

Mateusz Morawiecki w minioną sobotę gościł w Olsztynie, gdzie dość ważnym punktem jego wystąpienia była krytyka działań Rafała Trzaskowskiego jako prezydenta Warszawy. Premier zarzucił politykowi Koalicji Obywatelskiej, że jest "nieudacznikiem" oraz, że niemal zafundował mieszkańcom katastrofę ekologiczną.

W jednym z niedawnych wystąpień, premier Morawiecki również odnosił się do działań oraz umiejętności rywala Andrzeja Dudy w wyścigu o fotel prezydenta. Powiedział bowiem, że podczas rządów Trzaskowskiego Polska będzie realizowała interesy Niemiec. Premier zwrócił również uwagę, że polityk ma nie mówić innymi językami, ale nauczyć się mówić językiem polskich interesów.

bDfyCbsn

Morawiecki atakuje, Trzaskowski odpowiada

Rafał Trzaskowski w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" postanowił odnieść się do tych wypowiedzi. Polityk KO ewidentnie starał się zachować spokój, choć premierowi odpowiedział w dość mocnych słowach.

Śmiać mi się chce, gdy człowiek, który dorobił się fortuny w zagranicznym banku, mnie, który większość życia przepracował dla Polski, uczy patriotyzmu. Pracując w rządzie, walcząc z Komisją Europejską, w Europarlamencie, wielokrotnie zaświadczyłem, że umiem walczyć o polskie interesy - komentował Trzaskowski.

Kandydat Koalicji Obywatelskiej został zapytany także m.in. o trzy pierwsze decyzje, jakie zostaną przez niego podjęte, jeśli wygra wybory. Trzaskowski zdeklarował, że będą to usunięcie TVP Info, projekt ustawy oddzielający prokuratora generalnego od ministra sprawiedliwości oraz finansowanie służby zdrowia na poziomie 6 proc. PKB.

bDfyCbsO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(54)
Pinokio
4 miesiące temu
Czy kogokolwiek jeszcze dziwią kłamstwa Morawieckiego, Kaczyńskiego, Dudy, Ziobry, Terleckiego, Macierewicza, Szydło i całego tego "kolesiostwa"?
ryjek
4 miesiące temu
no tak wszystko wina TUSKA buhaha.
2222
4 miesiące temu
Premier nie ma racji. No cóż to w końcu były banskster. Dwa razy przegrał przed Sądem o to że mówi nie prawdę. NO CÓŻ NAUKA IDZIE W LAS. ALE TAK TO JEST. Leje wodę, a zachwycone oczęta Polaków jeszcze i jeszcze lej.
bDfyCbsP
KAPITANPALETA
4 miesiące temu
POŚMIEJEMY SIĘ W PONIEDZIAŁEK,POLACY DUMNY MĄDRY IŚWIADOMY NARÓD POZA TARGOWICĄ ROZRÓŻNIAJĄ PRAWDĘ OD KŁAMSTWA ZARADNOŚĆ OD ZŁODZIEJSTWA TOLERANCJE OD PROPAGANDY
(A)
4 miesiące temu
A gdzie są morawieckie drony i samochody elektryczne "Auto-Sasin"? Gdzie są helikoptery dla wojska? Co z maseczkami, respiratorami i testami bez atestów? Czy sprzedawcy już uznali reklamacje i oddali kasę? I jakie są w tym roku przychody rządu z tytułu sprzedaży nakulatury?
Najnowsze komentarze (54)
🤐 fafal
4 miesiące temu
Fafał nie kłam ty już sam nie wiesz co mówisz ogarnij się Miało nie być rozdawnictwa A obiecujesz Stara maxyma Pelo się sprawdza 2 razy obiecac to jak raz dotrzymac
Lolek
4 miesiące temu
Trzaskowski zapomniał że ten się śmieje kto śmieje się ostatni a kto to będzie tego nikt nie wie uprzedzanie źle wróży .....
Poko
4 miesiące temu
Ty powiedziałeś że nie byłeś posłem , taki jesteś prawdomówny .
Ludzik
4 miesiące temu
Autobusy w Warszawie jeżdżą niemieckiej firmy a nie polskiej firmy czy Polacy mają tyle marketów za granicą co oni w Polsce i odrazy widać kto tu rządzi nie kasowac
Uju
4 miesiące temu
Antifa pozdrawia
Dzordz
4 miesiące temu
Nam też panie kameleon
Poko
4 miesiące temu
Rafał , jak najszybciej sprowadż inżynierów , nasi nie dają rady ubogacać Małgosiek .
Poko
4 miesiące temu
Ukarać Polskę , Rafał napisz skargę , znowu .
bDfyCbsH
Poko
4 miesiące temu
Ukarać Polskę !
Poko
4 miesiące temu
Ukarać Polskę !
To raczej
4 miesiące temu
To raczej Trzaskowski atakuje premiera ?!
Syrop
4 miesiące temu
Smiac to mi sie chce jak czytam brednie Trzaskowskiego.
Pytanie
4 miesiące temu
Ja mam pytanie do tych wszystkich „patriotów”, którzy nawet nie są w stanie sklecić poprawnie zdania w języku polskim: czy wy naprawdę wierzycie w te wasze wypociny, czy ktoś wam za to płaci?
Roki
4 miesiące temu
Rafał co ty gadasz jak ty nawet nie pamiętasz że byłeś posłem 4 lata temu. Ogarnij się i nie klam
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić