Rodzice Pawła Adamowicza wspierają WOŚP. Poruszające nagranie

21

W styczniu miała miejsce druga rocznica śmierci Pawła Adamowicza. Prezydent Gdańska został zamordowany w trakcie 27. finału WOŚP. Rodzice Adamowicza postanowili uczcić jego pamięć, angażując się w zbieranie pieniędzy na rzecz potrzebujących.

Rodzice Pawła Adamowicza wspierają WOŚP. Poruszające nagranie
(Facebook)

Filmik z rodzicami Pawła Adamowicza opublikował na Facebooku jego starszy brat – Piotr Adamowicz. Jak poinformował we wpisie umieszczonym obok nagrania, z okazji 29. finału WOŚP Ryszard i Teresa Adamowicz postanowili powiedzieć do Polaków kilka słów.

WOŚP – 29. finał. Rodzice Pawła Adamowicza apelują o wrzucanie datków

Ryszard Adamowicz w imieniu swoim i żony oznajmił, że oboje chętnie angażują się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jednocześnie zachęcają pozostałych Polaków, aby poszli w ich ślady.

Z radością spieszymy z pomocą chorym, dla których zbiera Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – poinformował Ryszard Adamowicz na nagraniu.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Na koniec materiału Ryszard Adamowicz postanowił dać innym przykład. Ojciec tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska wrzucił do puszki WOŚP, która stała przed nim na stole, banknot.

Zachęcamy do udziału w tej zbiórce na cele tak szlachetne i tak dobre. Szczęść Boże wszystkim! – zachęca internautów Ryszard Adamowicz.
Zobacz także: Zobacz też: Były rzecznik WOŚP odsłania karty. Mówi o kulisach pracy w fundacji
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić