Hitowa aukcja WOŚP. Dawid Podsiadło rozpieści zwycięzcę

6

Dawid Podsiadło znany jest z nietypowych rozwiązań, dlatego to, co wystawił na licytację WOŚP, również nie mogło być standardowe. Zwycięzca licytacji będzie mógł liczyć nawet na dowiezienie przez muzyka nagrody do domu.

Hitowa aukcja WOŚP. Dawid Podsiadło rozpieści zwycięzcę
(AKPA)

Dawid Podsiadło znany jest z nietypowego podejścia do pewnych rzeczy. Gdy gwiazdy wystawiają na licytację wspólną kolację czy prywatne występy, muzyk postanowił, że na licytację wystawi swoje słynne serniki.

Artysta zaoferował upieczenie trzech serników, które nazwał a la Podsiadło. Zwycięzca będzie mógł liczyć również na dostawę ciasta do domu. Podsiadło osobiście dostarczy wypiek na umówiony dzień. Dokładny termin przekazania wygranej odbędzie się po wcześniejszych ustaleniach obu stron, najpóźniej do dnia 20.12.2021 r. Oczywiście odbiór ma odbyć się z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych.

Zobacz także: Telezakupy Bambo - Sernik Dawida Podsiadło (29. Finał WOŚP)

Muzyk poszedł jednak o krok dalej. Reklamując licytację nagrał zabawny filmik "Telezakupy Mambo" (nawiązując do nieistniejącego już sklepu telewizyjnego Mango). Prowadzącym w spocie był znany uczestnik pierwszej edycji "Big Brothera" Klaudiusz Sevkovic, który przez lata związany był z Mango.

Fani są zachwyceni pomysłem Dawida. Licytacja sięga już 10 tys. zł. Potrwa do 14.02.

Zobacz także: Jerzy Owsiak: Jesteśmy gotowi wspomóc polską służbę zdrowia w akcji szczepień
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić