Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|
aktualizacja

Rodzice zamordowali 8-letnią córeczkę? Zamiast leków... modlitwa

18
Podziel się:

Elizabeth Rose Struhs cierpiała na cukrzycę. 8-latkę wychowywali rodzice, którzy mieli sceptyczne podejście do zdobyczy medycyny - w tym do lekarstw z insuliną. Zamiast nich preferowali... modlitwę.

Rodzice zamordowali 8-letnią córeczkę? Zamiast leków... modlitwa
Elizabeth Rose Struhs - 8-latka, której ciało znaleziono w domu (Archiwum prywatne)

Elizabeth Rose Struhs cierpiała na cukrzycę. Musiała stale przyjmować leki z insuliną. Rodzice 8-latki byli jednak wobec leczenia sceptyczni. To Bóg ma uzdrowić ich córeczkę - stwierdzili. Zapomnieli jednak, że ich podejście nie ma nic wspólnego z prawdziwą wiarą.

Jak podaje The Sun, dziś rodzice są oskarżeni o zabójstwo dziecka. Na początku 2022 roku znaleziono cało Elizabeth w jej domu rodzinnym. Była martwa.

Jason Struhs i jego żona Kerrie modlili się nad dziewczynką, wielokrotnie prosząc o jej uzdrowienie. Jak podejrzewają policjanci, dziewczynka już 2 stycznia miała przestać być leczona, a zmarła prawdopodobnie 7 stycznia, choć oficjalnie znaleziono ją martwą 11 stycznia.

Ich "gorąca wiara" miała wystarczyć. Na dowód, że ufają Bogu, dziewczynka musiała zdaniem rodziców przestać brać leki. Dalsze kontynuowanie leczenia oznaczałoby, że nie wierzą wystarczająco mocno.

Przerażające szczegóły sprawy. "Zainfekowana robakami"?

Dopiero teraz jednak małżeństwo oskarżono o "morderstwo, tortury i niezapewnienie środków do życia", podaje The Sun. Szczegóły sprawy są przerażające.

Małżeństwo miało m.in. wierzyć, że ich dziecko jest "zainfekowane robakami". W dodatku 50-latek i 46-latka byli liderami "domowego kościoła". W The Sun określono go jako "sektę".

Teraz ich pełnoletnia córka ubiega się o możliwość opieki prawnej nad pozostałym pięciorgiem dzieci, które nie ukończyły jeszcze 18 roku życia. Wiele bowiem wskazuje na to, że trafią do więzienia. Jak przyznała, to, co spotkało jej rodzinę, to "prawdziwy dramat".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(18)
Zagłoba
4 miesiące temu
SEKTA CARNYCH KABATÓW ZROBIŁA SWOJE PROPAGANDOWO I PRZYCZYNIŁA SIE DO ŚMIERCI =W XXI wieku bodobne zabobony nie mieszcza sie normalnemu człowiekowi w głowie
jgre
4 miesiące temu
Oto przykład jak można łatwo manipulować motłochem, ręce opadają
Nela
4 miesiące temu
Cukrzycy z covidem nie porównujcie.Szczepienie dziecka to ryzyko,może dostać nawet zawału.Nie mówiąc o spadku odporności który zauważyłam u siebie i znajomych.Moze dostać raka jak moje dwie koleżanki które w czerwcu jeszcze go nie miały.Moze dostać zapalenia mięśnia sercowego i się nie obudzić.Moze to rzadkie przypadki,ale niestety się zdarzają i nigdy nie wiesz czy nie wystąpią u twojego dziecka.Cukrzyca powinna być leczona,to zupełnie inna sprawa.
J-23!
4 miesiące temu
Nie mogli załatwić od PiSuarowych posłów figurek niejakiego Boboli czy JP-2???
nana
4 miesiące temu
a co z rodzicami którzy nie szczepię swoich dzieci przeciw COVID? a tylko patrzą i czekają kiedy umrą? czy to zostanie zakwalifikowane jako utajone zabójstwo?
Uno
4 miesiące temu
Ciekawe co z rodzicami,którzy szczepią na srovida swoje dzieci...czy zostaną ukarani?
Mario1976
4 miesiące temu
To tak jak z veganami! Też wierzą że dieta roślinna ich uzdrowi!
Marcin
4 miesiące temu
Czy ktoś wie jaka jest różnica pomiędzy fanatyczną wiarą a głupotą?
szk
4 miesiące temu
To przyklad co religie potrafia zrobic z ludzmi. Jak ich oglupic..
Blabla
4 miesiące temu
Nie mogli pożyczyć kropidła od Rydzyka ?
Antkler
4 miesiące temu
No średniowiecze mamy nawet nie tylko u nas a za granicą też.jakie modlitwy?ludzie kumam,że jest covid i wszystkim odbija,ale bez przesady.moze jeszcze upuszczanie krwi i okadzanie chorego
No tak
4 miesiące temu
A za setki tysiecy nadmiarowych zgonów przez blokowanie ludziom dostepu do lekarzy i za teleporady, kto za to nie ponosi kary i dlaczego???? A teraz znowu robią to samo .... Olewają inne choroby u ludzi tlumaczą to walką ze srovidem..... To jest walka z ludzmi w obronie pandemii...sorki. Plandemii klamst i manipulacji
Szyk
4 miesiące temu
Najbardziej to żal tych ludzi, którzy nie wierzą w,, nic,,. bo sami niewiedzą co tracą.
hmmm
4 miesiące temu
Wszystkie religie na tej planecie to sekty tylko że nie wszyscy je za takie uznają!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić