Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|
aktualizacja

Rosja. Poszli nad rzekę. Pierwsza myśl: "kogoś tu zamordowano"

8
Podziel się:

Dwaj mężczyźni z Rosji udali się nad jedną z pobliskich rzek. Zupełnie nie spodziewali się widoku, który zastali na miejscu. Rzeka wyglądała tak, jakby poprzedniej nocy ktoś dokonał w jej pobliżu brutalnego morderstwa.

Rosja. Poszli nad rzekę. Pierwsza myśl: "kogoś tu zamordowano"
Dwie rzeki w Rosji zmieniły ubarwienie. (TheSun\Twitter)

Woda w rzece miała krwisty kolor. Widok był co najmniej szokujący, a przynajmniej takimi wrażeniami na Twitterze z całym światem podzielili się obywatele Rosji, którzy mieszkają nieopodal rzeki Iskitimka.

Lokalna społeczność Kemerowa przyzwyczajona była do kaczek, które pływały zwykle w rzece, którą widać na zdjęciu. Teraz jednak nie ma tam ani kaczek, ani żadnych innych zwierząt w pobliżu. Miejsce wygląda tak, jakby było "przeklęte".

Co spowodowało zmianę koloru rzeki na krwisty? Tego wciąż nikt nie wie. Sprawę próbują rozwikłać władze Kemerowa. Gubernator tego miasta, znajdującego się w części Rosji, która położona jest na terenie Azji, wskazał, że powodem zabarwienia wody jest awaria miejskiej kanalizacji.

Miejski system kanalizacji deszczowej jest możliwym źródłem skażonej wody - cytuje Andrieja Panowa źródło, The Sun.

Kontakt z rzeką ma nawet pół miliona obywateli Rosji. Nie wiadomo, czy w związku z sytuacją grozi im jakieś niebezpieczeństwo. Być może czerwony kolor rzeki wygląda niepokojąco i odstraszająco, ale nie jest spowodowany substancją, która zagraża życiu lub zdrowiu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
Tak
2 lata temu
to zapewne od deszczówki...
😵🤒🤕🥴
2 lata temu
Poszli nad wisle A tam martwe🐐 i 💩OZONOWANE🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Sinice2021🦠
2 lata temu
To tylko rafal 💩OZONUJE ZDALNIE‼‼
ludobójstwo
2 lata temu
konkwista to było ludobójstwo indian dokonane przez brytyjskich kolonizatorów protestantów w ameryce północnej oraz hiszpańskich i portugalskich kolonizatorów katolików w ameryce łacińskiej zaraz po odkryciu przez kolumba w 1492 około 100 mln ofiar śmiertelnych największe ludobójstwo w historii
konkwista
2 lata temu
USA powstało na bazie ludobójstwa Indian zwanego konkwistą Było to największe ludobójstwo w historii dokonane w imię chrześcijaństwa
gułagi
2 lata temu
w angielskojęzycznej wikipedii pisze pod hasłem GULAG że konsensus liczby ofiar śmiertelnych gułagów wynosi 1,5-1,7 mln czyli niecałe 2 mln ofiar
Morfeusz
2 lata temu
A przecież w Rosji nikogo nie zamordowano, bo łagry, NKWD i 60 mln trupów to było w Ameryce. Skąd wiec pomysł, ze to krew ludzka? Co za bzdura!
trują
2 lata temu
Nie ma tam gdzieś kopalni Irydu, płuczka kopalniana?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić